Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуСтислий звіт за 2014 рікНезважаючи на всі складнощі, в 2014 році Благодійному фонду «Богуслав» вдалося допомогти більш, ніж у 60 випадках на загальну суму понад 190 тисяч гривень (Літопис).

Онкохворі діти, діти з малозабезпечених сімей, з сімей переселенців зі сходу країни, інваліди та люди похилого віку, воїни АТО та поранені бійці — усі вони завдяки вам отримали розраду і надію.

У рамках діючих проектів фонд підтримав ініціативи наших партнерів: щорічну Міжнародну фотовиставку газети «День», Конкурс молодих художників «Кришталева палітра», літературно-мистецьке свято «Зерна доброти».

У році минулому хотілося б згадати деякі з подій, які теж підтримав БФ «Богуслав»:

  • творчий вечір поета Ю. Тітова «Над висотою Божого горіння»;
  • фестиваль «Повіримо у себе», організований Голосіївським районним у м. Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
  • благодійна акція серед учнів та студентів навчальних закладів м. Києва «Передай ПРИВІТ Героєві!» за ініціативи спортивно-хореографічного ансамблю «Visinova»;
  • акція «Різдво, як вдома»: БФ «Богуслав» відправив до святкового столу бійців АТО біля 500 пиріжків та 60 банок консервації.

Взагалі, благодійна акція «Допомога армії України» — це історія, про яку треба говорити окремо. Ось уже півроку ми допомагаємо нашим бійцям та військовим священикам, і по теперішній час нашу роботу не закінчено.

Бійці дякують за листи і малюнки дітей, за теплий одяг і взуття, особливо за коліматори під АК Hakko BED (пишуть: «24 прицілювання – 24 цілі»).

Хотілося б ще раз окремо подякувати всім, хто зробив нашу допомогу армії України можливою: партнерів і волонтерів фонду, які нам допомагають та організовують доставку необхідних речей на передову. А також всім жертводавцям, які продовжують передавати кошти на допомогу нашим бійцям.

Також з вдячністю отримали біженці із зони АТО, тимчасово розміщені у санаторії «Перемога», зібраний волонтерами та друзями БФ «Богуслав» теплий дитячий одяг, постільну білизну, книжки, іграшки та ласощі.

Всі ці добрі справи вдається робити завдяки вам!

БФ «Богуслав» продовжує розвивати волонтерський рух: листи з подарунками від волонтерів регулярно передаються хворим діткам підопічного відділення онкогематології Київської обласної лікарні (ініціатива «Лист від Друга»).

Не можна не згадати, якими сповненими радості та задоволення повернулись влітку після 10-денного відпочинку та лікування у санаторії «Борисфен» (м. Очаків) троє дітей-інвалідів з ГО «Перщоцвіт» (акція «Назустріч морю»). Та вже майже півроку щонеділі кожна дитина-інвалід Богуславського району на заняттях ГО «Першоцвіт» з задоволенням ласує лікувальним козячим молочком. Щиро дякуємо Вакуленко Наталії Леонідівні!


Джерелом натхнення стали для нас зустрічі з читачами на презентаціях нових видань, які побачили світ завдяки праці Голови правління фонду Володимира Романенка. У 2014 році за підтримки БФ «Богуслав» були презентовані наступні видання:

  • «Книга Іова», видана в перекладі українською мовою;
  • дві книги Осипи Заклинської;
  • книга відомого біблеїста протоієрея Геннадія Фаста «Толкование на книгу пророка Аввакума или Опыт библейской теодицеи».

БФ «Богуслав» також взяв участь у створенні, розробці веб-дизайну та наповненні сайту Богуславського благочиння, досліджуючи історичні архіви.

14 грудня 2014 року нашому фонду виповнилося 7 років. Сподіваємось, у нас вистачить сил продовжувати розпочаті проекти і в новому році, здійснювати нові ініціативи, залучати до роботи ще більше небайдужих людей.

Наші дорогі благодійники, ми вдячні вам за те, що допомагаєте нашій роботі!
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua