Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуСтислий звіт за 2015 рікБФ «Богуслав» безмежно дякує всім волонтерам і друзям фонду за допомогу в роботі та пожертви!

2015 рік видався теж не з легких. Але фонду вдалося допомогти у 132 випадках на загальну суму понад 250 тисяч гривень (для порівняння: у 2014 – 60 випадків на 190 тис. грн.). Для нас це – гарний результат, який став можливим завдяки чуйності та милосердю кожного з наших партнерів і помічників (Літопис).

У рамках проекту «Відродження духовності» в січні 2015 року запрацював сайт Богуславського благочиння, для якого БФ «Богуслав» провів велику роботу з дослідження історичних архівів про заснування та відбудову храмів Богуславського району. Протягом року фонд адміністрував та наповнював сайт свіжими новинами та актуальними публікаціями.

Також, за підтримки БФ «Богуслав» у рамках культурологічної ініціативи «Любіть українське. Виховуйте українське» у 2015 році вийшла з друку книга «Що треба знати кождому Українцеви?» українського патріота ХХ століття Богдана Заклинського.

У 2015 році БФ «Богуслав» поставив особистий рекорд зі збору коштів на українську армію в рамках акції «Допомога армії України», зібравши більш, ніж 150 тис. грн. Зокрема, в лютому, Фонд допоміг одягти, взути та екіпірувати 41 бійця 101 окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ, які вирушали на ротацію в зону АТО. Неодноразово надавалась допомога бійцям 81-ої десантно-штурмової бригади у вигляді військової форми, взуття, обмундирування, машинки для стрижки волосся, солодощів тощо.

Також «Богуслав» регулярно провідував поранених воїнів у Головному військовому клінічному госпіталі та Клінічній лікарні «Феофанія», передавав їм гроші на лікування, медикаменти, пригощав ласощами.

Не забував БФ «Богуслав» і про своїх підопічних з міста Богуслава. На прохання адміністрації Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг» у вересні 2015 року фонд оплатив 5200 грн. за встановлення комплекту з 2-х кухонних мийок. А майже під Новий Рік, 30 грудня, у «Оберіг» доставлено замовлений БФ «Богуслав» універсальний спортивний куточок на основі шведської стінки від виробничої компанії «Ірель».

Благодійний фонд продовжує допомагати Стаціонарному відділенню Богуславського територіального центру соціального обслуговування. На прохання дирекції відділення для приведення в естетичний стан території та помешкань, де живуть старенькі пенсіонери, у 2015 році фонд придбав мотокосу SТІНL (4800,54 грн.) та багатофункціональний пилосос Керхер (2420,00 грн.).

Для дітей і молоді з обмеженими можливостями Богуславського об'єднання «Першоцвіт» організовано екскурсію в Національний оперний театр та оплачено 10-денний відпочинок на морі одного з інвалідів та супроводжуючого.

У 2015 році розпочато й нові проекти, такі, як «Старість – в радість!» та «Подаруй хворій дитині надію!».

БФ «Богуслав» активно допомагає підопічному відділенню дитячої онкогематології Київської обласної лікарні (КООД). Наші волонтери регулярно займаються з хворими дітками арт-терапією. Фонд допомагає організовувати у відділенні концертні програми та виступи: дитяча театральна студія «Радощі» подарувала одужуючим одноліткам різдвяну виставу, камерний хор «Кредо» – унікальне виконання українських колядок, а чарівний голос фронтмена гурту «Люмьєр», учасника шоу «Х-фактор 2» Романа Веремейчика створив у залі відділення взагалі романтичну атмосферу.

Вже понад вісім років БФ «Богуслав» надає допомогу Старобасанській школі-інтернату в Чернігівській області. У 2015 році фонд традиційно оплатив підписку на дитячі газети і журнали та фахові видання для вчителів. А в Новорічні свята «Богуслав» порадував дітей подарунками та виставою від «Лабораторії наукових розваг «Весела наука».

Це – далеко не повний перелік нашої допомоги, і хоча ми робимо добрі справи не заради слави, все ж визнання нашої роботи мотивує й надихає.

Тому БФ «Богуслав» було дуже приємно отримати Почесну відзнаку за благодійну і гуманістичну діяльність від Голови оргкомітету VII Міжнародної Пасхальної Асамблеї – 2015 «Духовність єднає Україну», ректора Національної музичної академії України В. Рожка. Також, за старанні труди у славу Святої Церкви у мистецькому та соціальному служінні БФ «Богуслав» нагороджено Грамотою Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

А Голову правління Благодійного фонду «Богуслав» Романенка Володимира Івановича у лютому 2015 року нагороджено орденом святителя Петра Могили за заслуги перед Українською Православною Церквою.

Нашим головним бажанням на 2016 рік є мирна, здорова та єдина Україна, а тим часом БФ «Богуслав» прикладатиме максимальних зусиль для того, щоб цього досягти!  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua