Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуАкція «Казковий Смарт»

 

БФ Богуслав та Український автомобiльний клуб «Smart Club UA» проводять спільну акцію «Казковий Смарт» - заняття з арт-терапії у дитячій гематології Київської обласної лікарні.

Арт-терапія є новим підходом у лікуванні дітей, хворих на рак, що лікує не тіло, а душу дитини, сприяючі покращенню емоційного та навіть фізичного стану дитини. Лікарі та батьки дітей переконані, що арт-терапія покращує якість життя хворих дітлахів, допомагаючи їм краще впоратися з хворобою та лікуванням.

Навіть з важкими діагнозами і в лікарняних стінах діти продовжують залишатися дітьми - граючими, усміхненими та життєрадісними. Одна година, прожита звичайним дитячим життям, малюючи, ліплячи, творячи, перебуваючи у світі своїх фантазій, забуваючи про біль та діагноз – є безцінною. Малювання - це творчий акт, що дозволяє дитині відчути і зрозуміти самого себе, вільно висловити свої думки і почуття, звільнитися від конфліктів і сильних переживань, бути самим собою, вільно висловлювати мрії і надії. Малюючи, дитина дає вихід своїм почуттям, бажанням, мріям, перебудовує свої відносини в різних ситуаціях, де болісно стикається з деякими страшними, неприємними, травмуючими образами. Тому малювання широко використовують для зняття психічної напруги, стресових станів, при корекції неврозів, страхів. Медики стверджують, що такі заняття покращують емоційний стан хворих, знімають депресію, додають упевненості у власних силах, а відтак роблять лікування ефективнішим.

І ми можемо допомогти хворим дітям своєю увагою,
добротою, любов'ю, грошима, кров'ю, подарунками.
Тож запрошую на зустріч «Казковий Смарт»:

1. Знайомство з дітьми у ігровій дитячої гематології м. Київ, вул. Багговутівська. 1, 9 корпус, 7 поверх.

2. Запрошення на заняття «Казковий Смарт» на вулицю – завдання: стати чарівниками та перетворити звичайну машину на казкову. Кожен отримає чарівного пензлика та чарівні фарби. Завдання – розмалювати маленьку машину так, щоб вона стала казковою, веселою, дитячою.

3. Фотосесія.

4. Подорож на Казковій машинці по вулицям Києва.

5. Відвідання Свято-Макаріївського храму, спілкування з священиком, молитва за здравіє.

6. Повернення до лікарні.

Час проведення – 10 серпня 2013 року о 10.00 год.

Тривалість – 1-3 години.

Автомобiлi – бажана кiлькiсть автомобiлiв SMART (будь-яка модель) – не меньше п'яти, без пошкоджень ЛКП або пластикових елементів кузову.

Матеріали – повітряні кульки на кожну машину, м'які пензлики, акварельні фарби, стакани, ганчірки, вода.

Пригостити дітей можна соком, печивом та фруктами.

З собою мати фотоапарати та відеокамери.

Якщо у вас є бажання допомогти в організації дійства фізично, матеріально або фінансово, ми будемо Вам дуже вдячні. Інформацію можна отримати у Валентини, директора БФ «Богуслав».

Інформація за телефонами:
Валентина, директор БФ «Богуслав» – 093-416-22-72,
Максим – адмiнiстратор клубу – 050-930-25-31

Звіт:

10 серпня 2013 року БФ Богуслав та Український автомобiльний клуб «Smart Club UA» провели спільну акцію «Казковий Смарт» - заняття з арт-терапії у дитячій гематології Київської обласної лікарні.


Ось так відбувалося перетворення: http://denyssergienko.com/kazkovuj-smart/

Ні, це була не просто акція «Казковий Смарт». Це було свято. Свято для дітей, які вже довгий час лікуються в онкогематологі (6-10 місяців), і які мають можливість за результатами аналізів вийти на вулицю. Дітям подобається малювати будь-де. Та дорослі часто обмежують їх можливості аркушем паперу. А тут п'ять чудових маленьких, майже дитячих Смартів, яких просто необхідно розмалювати. Не кожний день трапляється така нагода. Тож довго не вмовляли. А два самих активних хлопчака - Олексій та Іван, вже чекали нас на вулиці. Виявилося, що малювати люблять не тільки діти, а й дорослі: мами, бабусі, члени Смарт-клубу, волонтери, навіть приєдналися земляки з м. Богуслава, які випадково проходили поруч. Так захопилися, що замість запланованих 20 хвилин, малювали годину. Потім із задоволенням каталися на машинах по території лікарні, а старшенькі – поїхали до Свято Макаріївського храму, помолилися, поставили свічки за здравіє, отримали благословення батюшки. Всі діти (і ті, що не могли вийти з палат) отримали подарунки – настільні ігри, розмальовки, фарби, книжки, соки, фрукти. А саме головне - хороший настрій, позитивні емоції, дружні стосунки, духовну підтримку. Велика подяка членам Смарт-клубу

Альоні, Максиму, Олені, Дімі, Олексію

за те, що ризикнули віддати свої чудові машини у якості мольберта, за те, що малювали разом з дітьми, катали їх на Смартах навколо лікарні, поділилися з дітьми душевним теплом та любов'ю. Це веселі молоді люди з добрим відкритим серцем.

Дякую Максиму за організацію смартводів, Денису, професійному фотографу, за прекрасні фотографії, Провальському Сергію за настільні ігри, волонтерам Ангеліні та Олені, які щовівторка проводять заняття в лікарні.

Робимо добро разом!  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua