Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду
Благодійний аукціон
"ЗІРКИ + Добрі Справи"

(з 01.09.2012 р.)

На аукціоні БФ «Богуслав» представлені подарунки від відомих зірок української естради, спорту, талановитих художників, народних майстринь та діячів мистецтв, які активно допомагають благодійному проекту фонду «Здоров'я нації».Усі кошти від аукціону направляються на придбання ліків для важкохворих дітей з дитячого онкогематологічного відділення Київської обласної лікарні та на оздоровлення дітей та молоді з діагнозом ДЦП Богуславського об'єднання «Першоцвіт».

Серед лотів – музичні альбоми, листівки, плакати з автографами Руслани, Джамали, Наталії Валевської, Альони Вінницької, Оксани Голуб. В арсеналі подарунків – футбольний м'яч з автографом бувшого гравця, а згодом – головного тренера ФК «Динамо» (Київ) Олега Блохіна. 19 ветеранів київського «Динамо» залишили свої автографи на футболці.


  

На аукціоні можна придбати й боксерські рукавички з автографами золотого призеру Олімпійських ігор 2012 р. у Лондоні Олександра Усика та срібного призеру Дениса Берінчика, а також м'яч чемпіонату ЄВРО-2004 з Португалії.

Майстриня Валентина Ткач подарувала фонду авторський килим ручної роботи, а Оксана Вдовиченко – свою ляльку-мотанку.


Станьте володарем ексклюзивної речі
та допоможіть хворим дітям!

Умови

В аукціоні можуть брати участь особи, старші 18 років.

Щоб придбати лот, необхідно зв'язатися з представником фонду за телефоном (044) 200-02-78 або написати листа на E-mail: info@bfb.org.ua, вказавши номер лоту та ім'я.

Оплатити можна зручним для Вас способом: картками VISA і MasterCard, WebMoney, готівкою або банківським переказом, з поміткою:
Благодійне пожертвування на проект «Здоров'я нації».

Придбаний лот передається особисто або висилається поштою.


Лоти від зірок естради

Лоти від зірок спорту

Лоти рубрики «Мистецтво»Благодійний фонд «Богуслав» запрошує приєднатися
до благодійного аукціону!  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua