Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуЛітопис (архів 2009 року)


29.12.09
Укладена Угода на розробку документації щодо охорони навколишнього середовища при будівництві Духовно-просвітницького центру та Благодійного будинку (Проект «Відродження духовності»).

28.12.09
Перерахована фінансова допомога на будівництво готелю для прочан Свято-Успенського Патріаршого Одеського чоловічого монастиря (Проект «Відродження духовності»).

28.12.09
Благодійний фонд зробив новорічний подарунок молодому талановитому поету Юрію Тітову — оплатив перевидання збірки віршів «У святім ореолі» накладом 1000 екземплярів. Юрій! Вітаємо З новим роком та Різдвом Христовим! (Проект «Талановите майбутнє»)

25.12.09
Закінчена робота по влаштуванню перехресно-балочної системи, яка буде слугувати основою для облаштування паль під будівлею Преображенської церкви (Проект «Спадщина»).

18.12.09
Закінчено випробування двох кущів буронабивних паль. Визначено характеристики паль, які будуть застосовуватись при закладанні фундаментів будівель Духовно-просвітницького центру та Благодійного будинку. Ці розрахунки оптимізують витрати на майбутнє будівництво (Проект «Відродження духовності»).

18.12.09
Наступний наш візит — до стаціонарного відділення Територіального центру міста Богуслава, це будинок для людей похилого віку (Проект «Милосердя»).

18.12.09
Святий Миколай поїхав до міста Богуслава. В дитячому будинку «Оберіг» зібралися всі діти, які там живуть, всі дорослі, які там працюють та діти-сироти, які навчаються в школі №1 (Проект «Чужих дітей не буває»).

17.12.09
Святий Миколай 17 грудня 2009 року завітав до дітей Старобасанської школи-інтернату Чернігівської області (Проект «Чужих дітей не буває»).

14.12.09
Благодійна організація «Благодійний фонд «Богуслав» відзначає другу річницю з дня заснування. За цей рік добрі справи примножилися, а ми стали на рік добріші, милосердніші, щедріші, змогли привнести більше радості та щастя людям, зробити наш світ краще. Ми вдячні Всім добрим людям, які підтримують нашу діяльність. Низький уклін Вам за небайдужість, щирість, любов до людей та співчуття. Зичимо Вам оптимізму та творчих здобутків, бажання працювати на благо людей. Нехай Бог і надалі благословляє Вас на добрі справи.

13.12.09
Україна втретє відзначає День благодійника, сприяючи утвердженню принципів гуманізму і милосердя, розвитку благодійної діяльності та підтримці ініціативи громадських організацій.

10.12.09
Фінансова допомога на видання книги Архієпископа Волоколамського Іларіона (Алфеєва) «Таїнство віри» (Проект «Видавнича справа»).

2.12.09
Благодійна допомога на відродження Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря. (Проект «Відродження духовності»).

24.11.09
Продовжуються роботи по укріпленню фундаментів Преображенської церкви та дзвіниці в урочищі Гусинці для захисту від руйнівної дії води та криги. Сплачено завезення будівельних матеріалів — 82 т щебеня, 150 т піску (Проект «Спадщина»).

19.11.09
Оплата статистичних випробовувань буронабивних паль, закладених на місці будівництва Духовно-просвітницького центру та будинку для людей похилого віку (Проект «Відродження духовності»).

19.11.09
Вийшли з друку перші книги творів М.В.Гоголя з повної ювілейної збірки творів в 17-и томах. Презентація книги пройшла на Міжнародній конференції "Патріарший візит в Україну: відповідаючи на виклики часу" в конференц-залі Російського Центру науки й культури в Києві (Проект «Видавнича справа»).

12.11.09
За ініціативи та фінансової підтримки Благодійного фонду «Богуслав» був створений Інтернет сайт молодого талановитого поета Юрія Тітова. Запрошуємо Вас відвідати сторінки сайту www.poet.kiev.ua, де Ви будете мати можливість познайомитися з новими поетичними творами, прослухати фрагменти радіопередач та переглянути відеозаписи творчих вечорів Юрія Тітова (Проект «Талановите майбутнє»)

27.10.09
Перерахована фінансова допомога на будівництво готелю для прочан Свято-Успенського Патріаршого Одеського чоловічого монастиря (Проект«Відродження духовності»).

22.10.09
Перераховано кошти на проведення ремонтно-відновлювальних робіт Преображенської церкви в урочищі Гусинці (Проект«Спадщина»).

15.10.09
Благодійний фонд надрукував інформаційні брошури «Відродження Преображенської церкви в урочищі Гусинці», які сприяють поширенню інформації про благодійний Проект (Проект «Спадщина»).

8.10.09
Повне фінансування виходу Інтернет-видання та друкованої версії видання Української Православної Церкви «Релігія в Україні» (Проект «Видавнича справа»).

01.10.2009 — Міжнародний день осіб похилого віку
1 жовтня 2009 року дирекція стаціонарного відділення Територіального центру м. Богуслава запросила представників Благодійного фонду «Богуслав» на урочисті збори, присвячені Міжнародному дню осіб похилого віку (Проект «Милосердя»).

25.09.2009
На честь 200-ліття з дня народження М.В. Гоголя Благодійний фонд «Богуслав» спільно з видавництвом Московської Патріархії підписали договір про видання повної збірки творів та листів М.В. Гоголя в 17-и томах. (Проект «Видавнича справа»).

22.09.2009
Благодійний фонд перерахував кошти на матеріали (металопродукція, щебень, пісок, цемент) для металевого укріпленні стін та фундаментів Преображенської церкви (Проект «Спадщина»).

18.09.2009
Благодійна фінансова допомога Релігійній громаді Преображенської парафії на відновлення Преображенського храму урочище Гусинці. Розпочалася розробка Проекту по реконструкції фундаментів (Проект «Спадщина»).

17.09.2009
До Міжнародного дня осіб похилого віку – подарунок підопічним стаціонарного відділення Територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян міста Богуслава Київської області. Придбані столові меблі. В кожній житловій кімнаті з’явилися новенькі столи та стільці (Проект «Милосердя»).

15.09.2009
ЗС Школа № 1 м. Богуслава отримала комп’ютер та благодійну фінансову допомогу для участі в заключній частині громадської акції «Флагман сучасної освіти України», який відбудеться в січні 2010 року в м. Київ (Проект «Чужих дітей не буває»).

14.09.2009
Індивідуальна допомога на лікування З.Титаренко (Проект «Милосердя»).

12.09.2009
Вітаємо Юрія Тітова з днем народження!

03.09.2009
Біля Преображенської церкви урочища Гусинці розпочалися роботи по підйому рівня грунтів для захисту будівель від природних впливів води та криги. Завезено 440 т річкового піску (Проект «Спадщина»).

01.09.2009
У рамках проекту «Відродження духовності» було оплачено та організовано підготовчі роботи по влаштуванню двох дослідних кущів з буронабивних паль на будівельному майданчику, призначеному для будівництва Духовно-просвітницького центру та Благодійного будинку (Проект «Відродження духовності»).

28.08.2009
В рамках Проекту «Спадщина» перераховано кошти на роботи по реконструкції Преображенської церкви урочище Гусинці (Проект «Спадщина»).

26.08.2009
Фінансова допомога на лікування Наталі Циби (Проект «Милосердя»).

20.08.2009
В рамках Проекту «Спадщина» перераховано кошти на виготовлення технічної документації реконструкції Преображенської церкви урочище Гусинці (Проект «Спадщина»).

19.08.2009
В Преображенській церкві була проведена святкова служба присвячена храмовому святу Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа. Храм, прикрашений старовинними іконами, ожив, наповнюючись святими молитвами.  Далеко по Дніпру линула гучна святкова пісня дзвонів. За сорок років удруге поспіль відзначається храмове свято. Зібралося багато прихожан (Проект «Спадщина»).

20.07.2009
Розпочато збір коштів на відбудову Преображенської церкви урочища Гусинці. Встановлено інформаційний щит біля затопленого храму (Проект «Спадщина»).

25.06.2009
Релігійна громада Макаріївської Парафії УПЦ отримала дозвіл на виконання  підготовчих робіт для будівництва Духовно-просвітницького центру, скверу та будинку для людей похилого віку за адресою вул. Стара Поляна,79-81 та вул. О.Шмідта, 1 у Шевченківському районі м. Києва. Наразі ведеться влаштування будівельного майданчику, під’їзних шляхів, встановлено огорожу та  паспорт об’єкту будівництва (Проект «Відродження духовності»).

16.06.2009
Сошниківською сільською радою, на території якої знаходиться Преображенська церква, прийнято рішення про присвоєння церкві адреси — урочище Гусинці та оформлено право власності  на церкву на ім’я Релігійної громади Преображенської парафії УПЦ м. Бориспіль (Проект «Спадщина»).

01.06.2009 — День Захисту Дітей
В рамках Київського Міжнародного Кінофестивалю був проведений благодійний вечір «Наші діти», спонсором якого являється Благодійний фонд «Богуслав» (Проект «Чужих дітей не буває»).

28.05.2009
Благодійна допомога Школі Мистецтв міста Богуслава. Оплата транспортних витрат для участі дитячого танцювального колективу в Міжнародному фольклорному фестивалю «Пазарджик-2009» у Болгарії (Проект «Талановите майбутнє»)

21.05.2009
У рамках проекту «Відродження духовності» оплата проектної документації згідно Інвестиційного Договору будівництва Духовно-просвітницького центру та Благодійного будинку (Проект «Відродження духовності»).

16.05.2009
Сприяння виходу в світ книги «Макарій» (збірник статей), присвяченої Священномученику Макарію Митрополиту Київському, покровителю Свято-Макаріївської церкви (Проект «Видавнича справа»).

06.05.2009
Відділення дитячої онкогематології київського онкодиспансеру отримало медичну супровідну продукцію: мікро пробірки, мікроват (Проект «Здоров’я нації»).

04.04.2009
Передані п'ять комп'ютерів в Богуславську ЗОШ № 1 (Проект «Чужих дітей не буває»).

03.04.2009
Фінансова допомога Незалежній профспілці гірників України.

03.04.2009
Благодійний фонд спільно з колегами з ТОВ «Геоком-Рест» замінили старі вікна на сучасни металопластикові вікна «VITRAL» у стаціонарному відділенні Територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян міста Богуслав Київської області (Проект «Милосердя»).

23.03.2009
Індивідуальна допомога Тремблюк Т. Л. на лікування в ТОВ «Ісіда» (Проект «Милосердя»).

10.03.2009
У стаціонарне відділення Територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян міста Богуслав Київської області були доставлені ортопедичні меблі, придбані Благодійним фондом у підприємства «Венето» (Проект «Милосердя»).

07.03.2009
Представники Благодійного фонду привітали дітей та працівників дитячого будинку «Оберіг» міста Богуслав Київської області зі святом 8 Березня, з Днем захисника Вітчизни і вручили подарунки, солодощі, передали зібрані речі, а кожна дитина отримала особистий портрет-фотографію. Для проведення благодійної святково-розважальної вистави був запрошений колектив дитячого театру «Спалах» Палацу дітей та юнацтва Печерського району міста Києва (Проект «Чужих дітей не буває»).

15.01–15.02.2009
У рамках проекту «Милосердя» — організація місячника донора. Здавання донорської крові для онкохворих дітей (Проект «Милосердя»).

13.01.2009
Перерахування коштів на лікування Юлії Кириленко (Проект «Милосердя»).

28.1.2009
Перерахування коштів на лікування Олени Пастушенко (9 років) в Міжнародній клініці відновного лікування (Проект «Милосердя»).

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua