Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «ВИДАВНИЧА СПРАВА»

«Фото-День-2010»

1 жовтня у столиці з нагоди 14-ліття з дня виходу першого номера газети "День" (вересень 1996 року) традиційно відбулося відкриття виставки кращих робіт учасників фотоконкурсу. Головний жанровий напрям цього конкурсу - жива репортерська зйомка, що має на меті показати «іншу» Україну, як її бачать крізь об'єктиви своїх телекамер допитливі фотомисливці - самобутню та суперечливу, незаангажовану та відкриту до спілкування. Кількість та географія представлених робіт з кожним роком зростають. Окрім традиційних тем конкурсу - «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», діє й окрема номінація «Світ очима дітей», до якої надсилають свої роботи юні учасники до 18-ти років. Конкурс продовжувався протягом року, 230 учасників представили майже дві тисячі робіт. Жюрі, обмежене виставковими площами, відібрало з них близько 300. Вони демонструються в центрі ділової і культурної співпраці "Український будинок". На церемонії відкриття фотовиставки партнери газети вручали призи своїм фаворитам, було також названо ім'я володаря "Золотого Дня-2010" - ним став фотомайстер Владислав Мусієнко. Гран-прі отримав Юрій Іванов.

Головою Правління Благодійного фонду «Богуслав» Романенко Володимиром та членами Правління були відзначені три фотографії, які виявилися роботами одного майстра – Олександра Примака: «Мрії дівочі», «Відпущення гріхів», «Роки».При врученні призу директор Фонду відмітила:

«Благодійний фонд «Богуслав» плідно співпрацює з газетою «День» довгий час. В цьому році газета «День» виступила головним інформаційним спонсором презентації Повного зібрання творів та листів Миколи Васильовича ГОГОЛЯ в 17 томах, який випустив Фонд у цьому році. Нещодавно на 17 Форумі Видавців у Львові Зібрання отримало відзнаку у номінації «Краща книга 2010».

Сьогодні Благодійний фонд «Богуслав» відзначив серію робіт Олександра Примака цінним подарунком – Повним зібранням творів та листів Миколи Гоголя в 17 томах 15 книгах.

Творчість Олександра Примака вразила глибоким змістом та високою професійністю. Фотографія Олександра – це зафіксована мить, яка розкриває внутрішній світ людини, покоління, епохи.

Олександр Примак так сказав про свою творчість: «...у мене є СВІЙ ПОГЛЯД на оточуючий світ, і якщо він співпаде з Вашим, то я буду щасливий».

Пане Олександре, наші погляди співпали. Ваші фотографії торкнулися наших душ. Це заклик до внутрішніх змін».

Цьогорічну експозицію в Києві відвідало близько 10 тис. гостей, більшість яких висловлювали щире захоплення побаченим, деякі приходили сім'ями та по декілька разів. Після першого показу експозиція виставки, складена з найкращих робіт, подорожує великими та малими містами України.Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua