Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «ВИДАВНИЧА СПРАВА»

Жива історія

21 жовтня 2011 року о 17.00 в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відкрилася фотовиставка «День-2011», приурочена до 15-річчя газети «День».Тема цьогорічного Міжнародного фотоконкурсу - «Жива історія». З близько 1200 надісланих світлин редакція відібрала 380, які представлені в Українському домі з 22 до 30 жовтня. У Фотоконкурсі беруть участь як професіонали, так і аматори з усіх куточків України. Щороку Фотовиставка «Дня» подорожує Україною.

Серед запрошених гостей Фотовиставки - відомі представники культурної, академічної, політичної еліти України, великих компаній, громадських організацій та ЗМІ.

Газета «День» є інформаційним партнером Благодійного фонду «Богуслав».


«Трійця»
Олена Шовкопляс,
м. Київ
«Із храму»
Олександр Хорват,
м. Рівне
«Зібраний урожай»
Віталій Сокур,
м. Обухів

Головою Правління Благодійного фонду «Богуслав» Романенко Володимиром відзначені три світлини. При врученні майстрам Почесних грамот та подарунків, директор Благодійного фонду «Богуслав» відмітила:

«Фотоконкурс газети «День» – це світлини нашої великої сім'ї – України, які близькі нам своїми обличчями, змістом, символами. Це історія нашого народу, відображена в подіях, особистостях, в житті, як воно є, в Українському світі, у світі очима дітей, в українцях читаючих.

Благодійний фонд «Богуслав» другий рік приймає участь у нагородженні. Дякую організаторам фотовиставки за таку честь. Дякую всім майстрам, хто прийняв участь у виставці.

Ви зуміли подарувати миті вічність.»Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua