Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «ВИДАВНИЧА СПРАВА»

Свято фотоврожаю «День - 2013»

 

25 жовтня 2013 року у Київській галереї мистецтв «Лавра» відбулось урочисте відкриття XV Фотовиставки газети «День». «У кожного зеленого є шанс з газетою «День» - саме з таким гаслом Фотовиставка зустрічала друзів, запрошених до справжнього фотоврожаю з яскравих знімків та червоно-зелених яблук - символу мудрої зрілості та допитливої юності. Фотовиставку «День-2013» традиційно відкрила головний редактор газети Лариса Івшина.- Сьогодні мені багато разів хотілося сказати спасибі… Дякую всім тим, хто примножує наші зусилля. Якби в нас не було «групи підтримки» — меценатів, рекламодавців, ділових партнерів, ми б не могли зробити стільки! Ще більше буде підтримки — сторицею повернемо вам усім, — наголосила у своєму вітальному слові Л. Івшина.

Мистецька галерея «Лавра», яка перетворилася на справжній центр сучасної фотографії, зібрала на святі відомих бізнесменів, політиків, науковців, діячів культури та мистецтв, журналістів майже з усіх центральних телеканалів і видань. 2677 унікальних світлин від 290 фотографів взяло участь у цьогорічному Фотоконкурсі газети «День», але для експозиції журі відібрало тільки 350 найкращих робіт.

На церемонії нагородження переможців партнери Фотоконкурсу вручили дипломи та призи найкращим світлинам цього року, а їх - понад 60! БФ «Богуслав» теж традиційно взяв участь у нагородженні, визначивши кращою роботу Миколи Затовканюка з м. Луцька «І так 12 років?». Найкраща, на нашу думку, фотографія отримала також спеціальний приз від генерального партнеру XV Фотоконкурсу – міжнародної організації ПР ООН.

"І ТАК 12 РОКІВ?"
Микола Затовканюк
м. Луцьк

Засновники Міжнародного фотоконкурсу газети «День» висловили щиру вдячність БФ «Богуслав» як партнерові та вручили Подяку за підтримку фотоконкурсу.
Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua