Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 «Тернова» осінь

З 18 по 26 жовтня 2014 року в київській міській галереї «Лавра» була представлена фотовиставка газети «День» під назвою «Тернова» осінь. Як завжди, це – фотолітопис, як і чим жила Україна в поточному році. Символом експозиції став терен, сизо-сині ягоди на колючих гілках ... Це – «тернистий шлях», по якому сьогодні всі ми йдемо, і який змогли зафіксувати на своїх фотознімках фотомайстри-учасники виставки.

Однак, настрій фотовиставки, незважаючи на драматичні фотографії, все ж оптимістичний. Люди, зображені на фотографіях, дають надію на перемогу. Як завжди, цього року на виставці представлено й чимало позитивних фотографій «з повсякденного життя» – добрих, світлих, з гумором.

Благодійний фонд «Богуслав» відзначив одну з таких фотографій. Це – робота фотокореспондента газети «День» Артема Сліпачука «КОЖЕН РІК МИ З ДРУЗЯМИ…».


Щорічно студенти Києво-Могилянської академії відзначають день заснування навчального закладу. Серед заходів уже легендарною є акція-вшанування фундаторів, професорів та спудеїв академії «Чистий Сковорода», впродовж якої студенти відмивають від пилу пам'ятник видатному філософу й одному з найвідоміших випускників академії, котрий провчився у ній з перервами майже 20 років. Студенти розповідають, що долучитися до миття пам'ятника — означає привернути до себе удачу під час зимової сесії. Тому студенти так активно і натхненно практично доводять до блиску монумент.


Робота, що отримала Приз Призів «Золотий день», – це портрет часу. Фото добровольця, а нині – танкіста Артура Степаненка, зроблене фотографом Сергієм Харченком на блокпосту біля Слов'янська ще у червні 2014 року.


Сергій ХАРЧЕНКО
«Артур Степаненко»
(Приз Призів «Золотий День»)

На Фотоконкурс «День-2014» надійшло всього 2050 робіт від 290 учасників, фотографів-професіоналів та фотолюбителів з усіх областей України та з-за кордону. Редакційне журі відібрало 350 найкращих фотографій – абсолютно різних за настроєм.

Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua