Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуДОПОМОЖЕМО РАЗОМ

 

Вікторія Удовенко

01.09.2012 р.н., м. Київ
Клінічний діагноз: пухлина стовбуру головного мозку (гліома) ІІ стадії

† Земне життя маленької Вікторії завершилось у грудні 2016 року. Вже, здавалося, все було добре, але повернення хвороби вдруге стало не під силу...
Вона вже Ангелочок...
Детальніше...
     

Діма Балас

Дмитро Балас, 7 років, житель Білоцерківського району. У липні 2015 року поставлений діагноз: "мієлодиспластичний синдром (МДС) РАІБ другого типу". Допомогти хлопчику може тільки алогенна трансплантація кісткового мозку. Операцію готові здійснити фахівці Республіканського науково-практичного центру дитячої онкології, гематології та імунології Республіки Білорусь, але коштів на операцію катастрофічно не вистачає.

Детальніше...
     

Спілка інвалідів Чорнобиля

На виконання звернення Уряду України до Благодійного фонду «Богуслав», оголошено збір коштів для інвалідів – ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
     

Петро Мельник

Всім привіт!
Мене звати Петро...
Я дуже люблю казки, тому свою маму я завжди називаю чарівною королевою, а сестричку - принцесою. Але одного разу в наш палац увірвалася зла чарівниця-хвороба: лейкемія.

Детальніше...
     

Костя Карплюк

Діагноз: саркома Юінга 5-го лівого ребра. Знаходився на лікуванні в Київському Національному інституті раку. Після операцій по видаленню злоякісних пухлин прикутий до інвалідного візка.

Детальніше...
     

Юрко Вовкунович

Збір коштів зупинено. Ми допомогти не встигли...

† Земне життя Юрчика Вовкуновича завершилось
29 жовтня 2013 року.
Він вже ангелочок...

На прохання батька дитини, Вовкуновича Степана Степановича, зібрані на лікування Юрка кошти в сумі 4210 грн. перераховані десятирічному Петру Мельнику, який знаходиться на лікуванні у гематологічному відділенні Охматдиту.

Детальніше...
     

Максим Лунин

Лунин Максим 5 лет. Диагноз: нефробластома справа, рецидивирующая опухоль, неблагоприятная гистология, преимущественно бластемный тип с участками анаплазии. На сегодняшний день Максим находится на лечении в Израиле в клинике «Рамбам».

Детальніше...
     

Сергій Шкарбан

Сергію було 17, коли він, пірнувши у річку, зломав чотири шийних хребця. Діти винесли його на берег, доламавши все, що можна. Лікарня, операція, але нижня частина тіла залишилася нерухомою, та й руки не дуже слухаються.

Детальніше...
     

Олександр Семенихін

Восьмий рік (з 17-ти до 25 років) лежить інвалід першої групи Семеніхін Олександр з наслідками важкої черепномозкової травми, правостороннім паралічем, видаленим правим тазостегновим суглобом, укороченням ноги на 6 см, гепатитом С. Він потребує медичної допомоги, яку не можуть зробити на Україні.

Детальніше...
     

Лановенко Іринка

Шестимісячна Іринка народилася в сім'ї Тетяни і Олександра Лановенко. Мама і папа інваліди першої групи по зору. Дівчинка народилася здоровою, кожного місяця проходила огляд у педіатра. 20 лютого 2012 року Іринці зробили щеплення АКДС, а вже через декілька днів у неї збільшилася райдужка ока. 11 березня помутніло все око - дівчинка перестала бачити.

Детальніше...
     

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua