Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 
«Потрібно допомагати не з марнославства та самолюбства, не з бажання подяки та винагороди, але безкорисливо, задля догоди Богу та з любові до ближнього.»
Св.прав. Іоанн Кронштадтський

Проект «ПРОСВІТНИЦТВО»

Сприяючи розвитку культури, освіти, суспільної моралі та духовному відродженню України, Фонд започаткував проект «Просвітництво».


VI Щорічна студентська конференція в Київській духовній академії і семінарії


У 2015 році Київським духовним школам виповнюється 400 років. Рівно чотири століття тому, в 1615 році, була створена Київська братська школа, яка поклала початок самобутньої традиції богословської освіти в Києві. В рамках святкування 400-річчя Київських духовних шкіл 10 березня було проведено VI Щорічну студентську конференцію в Київській духовній академії і семінарії, яка показала нинішній високий рівень підготовки студентів духовних і богословських навчальних закладів України. В роботі конференції крім студентів КДАіС прийняли участь представники всіх духовних шкіл України, а також гості з Московської та Санкт-Петербурзької духовних академій, Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету, Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Київського університету права НАНУ, Національного університету харчових технологій, Ужгородського національного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом м. Хмельницький.

Учасникам конференції було зачитане вітальне слово Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви.

З вступним словом і доповіддю «Внесок КДА у вивчення життєвого шляху святих рівноапостольних братів Кирила та Мефодія (до 1130-річчя блаженної кончини)» виступив ректор КДАіС, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

На пленарному засіданні також з інтересом були заслухані доповіді аспіранта ПСТГУ Володимира Романенко «Православна християнська традиція та сучасна західна біблеїстика про тему страждання в Книзі Іова» , студента КДА Станіслава Дейнеки «Критика утилитаризма проф. КДА Линицким П.И.» та представника СПбПДА ієрея Гліба Санюка «Проф. СПбДА И.А.Карабинов и его богословское осмысление Евхаристической Чаши в Литургии Преждеосвященных даров».

В рамках конференції учасники плідно попрацювали у 8 секціях: біблійній, богословській, історичній, церковно-практичній та інших.
На книжковому Форумі у Львові презентовано видання «Книги Иова»


13 вересня 2013 року у рамках ювілейного Форуму видавців у Львові відбулась презентація нового видання «Книги Иова».

Дзеркальна зала Палацу Потоцьких зібрала усіх бажаючих зустрітись з академіком НАНУ Мирославом Поповичем, видавцем і автором коментарів «Книги Иова», бакалавром богослів'я Володимиром Романенком, доктором філософських наук Сергієм Йосипенком.

Книга Іова започаткувала серію біблійних книг окремими виданнями українською та російською мовами. Це – перший крок у глобальному проекті під назвою «Почни вивчати Біблію з Книги Іова».

Детальніше...Постичь тайну Иова


27 июня 2013 года в центре Москвы, в конференц-зале храма святой мученицы Татианы при МГУ имени М.В.Ломоносова, состоялась презентация нового уникального издания «Книги Иова».

Детальніше...

Світочі християнської віри


30 травня 2013 року в Національному музеї літератури України БФ «Богуслав» нагородив переможців конкурсу «Світочі християнської віри», присвяченого 1025-річчю хрещення Київської Русі.

Детальніше...Виставка «Гоголівська містерія»


З 5 по 20 квітня 2013 року в Російському центрі науки і культури працювала виставка «Гоголівська містерія», присвячена 1150-річчю слов'янської писемності і 1025-річчю Хрещення Русі. На ній були представлені роботи народного художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Сергія Якутовича та книги М. В. Гоголя з бібліотеки протоієрея Анатолія Затовського. Виставка була організована Представництвом Росспівробітництва в Україні за підтримки Міністерства культури України, Державного агентства промоції культури України та Благодійного фонду «Богуслав».

Детальніше...


Допомога Всеукраїнському православному педагогічному товариству

Громадська благодійна організація «Всеукраїнське Православне педагогічне товариство» — це зібрання педагогів, священників, науковців, які працюють, щоб виховувати і навчати дітей на основі світогляду Православ'я. Голова товариства — протоієрей Анатолій Затовський, настоятель Свято-Макаріївської церкви.

Детальніше...Допомога Київській Духовній Академії та Семінарії

Київська Духовна Академія та Семінарія є головним учбовим закладом Української Православної Церкви, яка протягом багатьох віків готує пастирів та богословів. Серед її випускників велика кількість видатних діячів науки та культури, які своїми талантами прославили нашу Вітчизну.

У зв'язку з фінансовими проблемами Голова Учбового Комітету звернувся до Правління Фонду з проханням про фінансову допомогу. Правління Фонду прийняло рішення про виділення коштів на забезпечення студентів харчуванням.


  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua