Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду 
«Творити милостиню означає не просто давати, але з ретельністю, радістю та почуттям подяки до приймаючого».
Свт. Іоанн Златоуст

Проект «МИЛОСЕРДЯ»

Проект «МИЛОСЕРДЯ» сприяє утвердженню гуманізму і милосердя. Для реалізації таких статутних завдань Фонд виділив наступні напрямки діяльності:

  • сприяння соціальній реабілітації та поліпшення матеріального становища малозабезпечених, безробітних, інвалідів, інших осіб, які потребують піклування;
  • здійснення соціального догляду за хворими, інвалідами, одинокими людьми похилого віку та іншими особами, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують соціальної підтримки та піклування.

Турбота про щасливу старість


Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

У рамках проекту «Милосердя» Благодійний фонд «Богуслав» допомагає Стаціонарному відділенню Богуславського ТЦСО.

Не у всіх мешканців відділення (а це люди дуже поважного віку) є родичі, тому старенькі коротають свій вік у так званому будинку престарілих.

Проте, БФ «Богуслав» завжди пам'ятає про одиноких пенсіонерів та з любов'ю в серці намагається підтримати їх та подарувати хоч часточку свого тепла!

  

У першу чергу, фонд замінив вікна будівлі та меблі, які використовувались не одне десятиліття.

Детальніше...

 

Будівництво, заснування та утримання будинку для людей похилого віку

Проект буде здійснюватися протягом усього часу діяльності Фонду шляхом надання відповідних соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Реалізація цього напрямку благодійної програми здійснюється згідно з організаційними та правовими засадами, вимогами та стандартами, встановленими Законом України «Про соціальні послуги» та іншими нормативними документами в цій сфері.

Детальніше...

 

Пасхальна трапеза для самотніх людей похилого віку

1 травня 2016 року, в день Воскресіння Христового, вже третій рік поспіль у стінах галереї «Соборна» пройшов благодійний обід для самотніх людей похилого віку.

Щоб подарувати соціально незахищеним літнім людям незабутнє свято Великодня, БФ «Богуслав» теж приєднався до заходу та оплатив за частування стареньких 1000 грн.

Детальніше...

 

Благодійний концерт в Українському домі

3 грудня 2012 року з нагоди Міжнародного дня інвалідів у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" за сприяння Благодійного фонду «Богуслав» відбувся святковий концерт за участю зірок української естради.

Детальніше...

 

«Разом тепліше»

У лютневі морози 2012 року БФ «Богуслав» підтримав ініціативу ТСН-Тижня телеканалу 1+1 «Разом тепліше!»

Детальніше...

 

Здійснення індивідуальної допомоги

Виконуючи Статутні завдання, Благодійний фонд здійснює індивідуальну допомогу особам, які потребують підтримки та піклування.

Детальніше...
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua