Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуСтаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)


У рамках проекту «Милосердя» Благодійний фонд «Богуслав» допомагає Стаціонарному відділенню Богуславського ТЦСО.

Не у всіх мешканців відділення (а це люди поважного віку) є родичі, тому старенькі коротають свій вік у (так званому) будинку престарілих.

Проте, БФ «Богуслав» завжди пам'ятає про самотніх пенсіонерів та з любов'ю в серці намагається підтримати їх та подарувати хоч часточку свого тепла.

  

У першу чергу, фонд замінив вікна будівлі та меблі, які використовувались не одне десятиліття.

У підприємства «Венето» були придбані високоякісні меблі за індивідуальним замовленням, які відповідають вимогам та побажанням підопічних Стаціонарного відділення: 23 ліжка з ортопедичними каркасами та приліжковими тумбами, 23 ортопедичних матраци та наматрацники.

  

БФ «Богуслав» спільно з ТОВ «Геоком-Рест» замінили старі вікна на сучасні, металопластикові. За кошти, виділені БФ «Богуслав» (50 000 грн.), було також відремонтовано покрівлю будинку Стаціонарного відділення.

  

Завдяки фінансовій допомозі фонду в кожній житловій кімнаті з'явилися новенькі столи та стільці.

У жовтні 2013 року БФ «Богуслав» перерахував 10 000 грн. благодійної допомоги на проведення пожежної сигналізації.

  

Нову кухонну техніку, обігрівачі, кімнатні біотуалети, настінні годинники у кожну кімнату, фотоапарат, теплий одяг, а також різні приємнощі для створення домашнього затишку – це далеко не повний перелік подарунків від фонду «Богуслав» мешканцям Стаціонарного відділення.

Щороку фонд вітає своїх підопічних із Світлим Христовим Воскресінням, даруючи кожному старенькому освячені запашні пасочки. Радіють подарункам від фонду і до свята Нового року, і до Міжнародного дня людей похилого віку, і до 8 Березня.


2017 рік


8 травня 2017 року

На прохання керівництва Богуславського будинку для людей похилого віку допомогти з частуванням ветеранів у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, БФ «Богуслав» забезпечив стареньких солодощами від партнера фонду, кондитерської компанії «Маріам-С».
Від адміністрації відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Богуславського територіального центру пізніше на адресу фонду надійшов лист:

«Щиро дякуємо Вам за розуміння та підтримку. Наші підопічні кожного дня пам’ятають про Ваші добрі серця та милосердність, проявлену турботу та чуйне ставлення до них. Хай доля щедро обдаровує Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, любов’ю і достатком.»

ДЯКУЄМО!


Події минулих років...

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік

2011 рік

2010 рік

2009 рік


Перейти на головну сторінку проекту «Милосердя»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua