Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 
«Ми повинні відчинити утробу милосердя всім бідним і з якої б не було причини стражденним. Повинні як люди приносити людям дань благодійності, яка б не змушувала їх нужда шукати допомоги…».
 Свт. Григорій Богослов

Здоров'я нації

Проект «Здоров'я нації» направлений на сприяння розвитку охорони здоров'я та пропагування здорового способу життя.

   

Відділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні

Благодійний фонд «Богуслав» надає допомогу відділенню дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру. Тісно співпрацюючи з адміністрацією дитячого відділення, фонд швидко реагує на нестачу необхідних медикаментів і матеріалів та забезпечує їх термінове надходження.
Фонд закупив медикаментів, реагентів та обладнання на загальну суму понад 85700 грн.

   

Детальніше...
 

Лист від Друга

Для моральної та духовної підтримки дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні дитячої онкогематології Київської обласної лікарні., БФ «Богуслав» вирішив щотижня разом з волонтерами писати листи кожній хворій дитині (аналогія - існуючий проект «Лист Янгола»).

   

Детальніше...
 

Лікарняні клоуни

2 липня 2013 року стартував спільний проект БФ «Богуслав» з ГО «Лікарняні клоуни» у дитячому відділенні Київської обласної лікарні. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці. Ми завжди раді новим друзям. Особливо приємно, коли результатом наших зусиль є хороший настрій дітей, їхніх батьків, медичного персоналу. Коли діти сміються, підвищується імунітет, покращуються результати аналізів.

   

Детальніше...
 

Акція підтримки онкохворих дітей

14-15 лютого 2013 року Благодійний фонд «Богуслав», компанія «Мир праздников» разом з керівництвом мережі «Фуршет» провели в супермаркеті «Фуршет» по вул. Ярославська, 56 А акцію підтримки онкохворих дітей з онкогематологічного відділення Київської обласної лікарні (вул. Багговутівська, 1).

   

Детальніше...

Акція «Здай кров – допоможи дитині»


15 лютого – Міжнародний День онкохворої дитини

Благодійний фонд «Богуслав» проводить
акцію «Здай кров – допоможи дитині»

З 15 лютого по 15 березня Ви можете стати донором крові для дітей з відділення онкогематології Київської обласної лікарні по вулиці Багговутівська, 1


Детальніше...

 

Акція «Подарунок Діда Мороза»

З 12 по 14 січня 2012 Благодійний фонд «Богуслав» спільно з Всеукраїнським Благодійним фондом «Соціальне Партнерство» привітали дітей з новорічними святами.

   

Детальніше...
 

Новорічний подарунок Альоні Пастушенко

В грудні 2012 року Альона Пастушенко пройшла курс реабілітації в клініці доктора Козявкіна. Це четвертий курс оплачений фондом.

   

Детальніше...
 

«Подаруй дитині книгу»

Благодійний фонд «Богуслав» прийняв участь у ІІ Київський міжнародній книжковій виставці - ярмарці «Книжкові контракти» з акцією «Подаруй дитині книгу».

   

Детальніше...
 

«Новорічний подарунок Вані Сідляру»

Наше знайомство з Ванею Сідляром відбулося 14 Грудня 2011 року. У маленького хлопчика невтішний діагноз – ДЦП. Але його мама Люда не втрачає надію, дуже любить синочка: дитина охайна, доглянута. Благодійний фонд «Богуслав» оплатив лікування для Вані(5650 грн). Дякуючи працівникам Банку «Богуслав», які зібрали кошти для акції «Допоможи Діду Морозу», Ваня вперше отримав найцінніший подарунок. Хлопчик з мамою вже провели курс лікувальної реабілітації у Трускавці.

   

Детальніше...

 

«Щастя на крилах»

Благодійний фонд «Богуслав» прийняв участь у Всеукраїнській акції «Щастя на крилах», що розпочалася 1 жовтня 2011 року. Ідея акції –– допомогти дитині перемогти в собі негативні емоції, формувати позитивне мислення, позитивне відношення до оточуючих, залучити до милосердя та добрих вчинків. Організована акція Міжнародним благодійним фондом «Сильні духом» при підтримці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

   

Детальніше...
 

Захисти ненародженого

Благодійним фондом «Богуслав» підтримано ініціативу Всеукраїнського православного руху «Спаси і збережи» по збору підписів під зверненням до Президента України.

Вже понад півстоліття духовенство Свято-Макаріївської церкви гаряче молиться про вбитих ненародженими немовлят і про жінок, які змушені були перервати вагітність. З різних регіонів України щотижня приїжджають в храм жінки з надією вимолити цей гріх.

   

Детальніше...
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua