Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуАкція «Особливі Діти + Добрі Справи»


16-19.05.2013 року Благодійний фонд «Богуслав» приймає участь у книжковій виставці в Українському Домі.

На виставці представлені подарунки відомих зірок української естради, спорту та мистецтва, які не залишилися байдужими до біди, що випала на долю дітей, та активно допомагають благодійним проектам, благодійний аукціон "ЗІРКИ + Добрі Справи".

Подарунки зірок виставлені для продажу на сайті благодійного фонду «Богуслав» - http://www.bfb.org.ua/actions.php. Зібрані кошти направляються на придбання ліків для тяжкохворих дітей з дитячого онкогематологічного відділення Київської обласної лікарні (проект «Здоров'я нації»), для відпочинку та лікування дітей з діагнозом ДЦП (акція «Назустріч морю»).

ГО «Першоцвіт» м. Богуслав та ГО "Творче об'єднання «Студія ДІМФО" м. Київ долучилися до благодійної акції «Особливі Діти + Добрі Справи». Ви можете придбати картини, сувеніри, виготовлені дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, а кошти направляються для дітей із вадами зору школи-інтернату №5 ім. Якова Батюка.Нашою метою є здійснення заповітної мрії хворої дитини - наблизити її одужання, зробити дитину щасливою!
Приєднуйтесь до Зірок!
Станьте володарем ексклюзивної речі та допоможіть дітям!

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua