Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуЛікарняні клоуни


2 липня 2013 року стартував спільний проект БФ «Богуслав» з ГО «Лікарняні клоуни» у дитячому відділенні Київської обласної лікарні. Ми завжди раді новим друзям. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці. Особливо приємно, коли результатом наших зусиль є хороший настрій дітей, їхніх батьків, медичного персоналу. Коли діти сміються, підвищується імунітет, покращуються результати аналізів.

Девіз Лікарняних клоунів:

Допомогти може кожен:

  • Розповісти, показати, створити, виступити, порадіти, посміхнутись, подарувати.
  • Головне не бути байдужим.
  • Подарувати Мрію, Посмішку, Надію — може кожен.
  • Головне це зробити!

У країнах Західної Європи та США "Лікарняні клоуни" складова частина оздоровчих програм великих лікарень вже протягом 25 років. У Німеччині створена асоціація лікарів-клоунів. В великих лікарнях Австрії та Нідерландів в штатному розкладі існують ставки лікарняних клоунів. В Чехії функціонує громадська організація "Лікарняний клоун". У Польщі "Доктор Клоун" існує вже понад 10 років. За цей час створено 19 осередків по всій країні. На даний час подібні організації існують в Канаді, Бразилії, Франції, Росії, Казахстані, Ізраїлі та Угорщині.

Мета діяльності докторів-клоунів: покращити емоційний стан хворих дітей та сприяти їхньому швидшому одужанню.

Сміх — це унікальний та безкоштовний додаток до традиційних ліків. Про цілющість сміху відомо ще здавна. Першим лікувальними властивостями сміху зацікавився американський невролог Вільям Фрай. Він довів, що від сміху в крові збільшується кількість антитіл, які підвищують опірність організму до хвороб. Гелотологія — наука, яка вивчає вплив сміху на людський організм. Її засновник американський журналіст та викладач психології Норман Казінс. Він випробував на собі лікувальний вплив сміху. Попри марні спроби лікарів вилікувати Казінса від страшної хвороби — колагенозу (хвороба кісток та сполучних тканин), через декілька років сміхотерапії, він знову зміг рухатися. Терапію сміхом використовують з метою підтримки традиційних методів лікування, оскільки вона сприяє швидшому одужанню.

Запрошуємо веселих, активних, кмітливих волонтерів до школи Лікарняних клоунів:


 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua