Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні

Благодійний фонд «Богуслав» надає допомогу відділенню дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру. Тісно співпрацюючи з адміністрацією дитячого відділення, фонд швидко реагує на нестачу необхідних медикаментів і матеріалів та забезпечує їх термінове надходження.

Фонд закупив медикаментів, реагентів та обладнання на загальну суму понад 87300 грн.

Фондом «Богуслав» проведено спільні благодійні акції на підтримку онкохворих дітей:


     -   з відомим Всеукраїнським інтернет-аукціоном Aukro.ua (Акції)     -   із Всеукраїнським благодійним фондом «Соціальне Партнерство» (Акції)     -   з Українським автомобiльним клубом «Smart Club UA» (Акції)     -   з ГО «Лікарняні клоуни»

     


     -   з Українським Домом (Акції)

     


     -   з Компанією «Мир праздников» та мережею магазинів «Фуршет» (Акції)

 

Втілюються у життя власні акції та ініціативи фонду «Богуслав»:

 

Лист від Друга

З вересня 2013 року втілюється у життя ініціатива під назвою «Лист від Друга». Волонтери фонду пишуть листи кожній онкохворій дитині, аби полегшити їй випробування ізоляцією. Як показує практика, листи від імені улюблених казкових героїв малюків або просто від звичайної людини вносять величезний позитив у життя онкохворих дітлахів. Вони розуміють, що не самотні в своїй хворобі, про них ще хтось сторонній думає, турбується, молиться...

 

Здай кров – допоможи дитині

БФ «Богуслав» щороку організовує акції здачі донорської крові для дітей відділення.БФ «Богуслав» проводить інтернет-аукціон подарунків від відомих зірок української естради, спорту, відомих художників та діячів мистецтв:


Благодійний аукціон
"ЗІРКИ + Добрі Справи"На залучені кошти здійснюється допомога хворим дітям (Акції).

Дбає фонд й про духовну і моральну підтримку дітей та батьків. Вже традиційними стали привітання дітей, які лікуються у відділенні, імпровізованими ляльковими виставами, концертами та подарунками з Днем Святого Миколая, Святом Різдва, Святом Пасхи та Нового року.

Найцінніше – це посмішка онкохворої дитини. А коли влаштовані сюрпризи викликають цілий врожай посмішок – це явна перемога. Таким сюрпризом виявився подарований фондом від Святого Миколая торт у вигляді яхти з гвинтокрилом на палубі з символічною назвою «Victory», що значить перемога.

Фонд також запрошує для дітей відомих естрадних виконавців, художників, письменників, психологів, священиків.

Настрій дітлахів помітно покращується, коли «Богуслав» привозить в ігрову кімнату онковідділення нові іграшки для різних вікових категорій.

У команди БФ «Богуслав» тільки одне бажання – робити нашу допомогу найбільш ефективною та полегшувати страждання хворих дітей.

 

Події минулих років...

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік

2011 рік

2008-2010 

Загальні відомості


Відділення існує з 1994 року, де проходять лікування діти з Київської області у віці від народження до 18 років з гематологічними і онкогематологічними патологіями.

Детальнійше про лейкемію в дитячому віці...

 

 

Як допомогти?

Державна система охорони здоров'я передбачає складну процедуру затвердження заявок на придбання лікарнями медикаментів, необхідних матеріалів і устаткування в приватних організаціях.

У зв'язку з цим виникає проблема швидкого реагування лікарнями на нестачу того або іншого матеріалу у відділенні.

Ваша компанія може придбати необхідні медикаменти, витратні матеріали або устаткування і передати їх в дитяче відділення, тим самим забезпечуючи термінове надходження необхідного в руки лікарів.


Проблема

На сьогодні дитяче онкогематологічне відділення не забезпечене всім необхідним.

Ознайомтесь з терміновими потребами відділення.


Приєднуйтесь до благодійної акції!

Благодійний фонд закликає небайдужих допомогти хворим дітям.

Кошти просимо перераховувати на розрахунковий рахунок Фонду з поміткою «Благодійна допомога онкогематологічному відділенню».Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua