Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні
2011


Напередодні Новорічних свят, 27 грудня 2011 року, з дітками відділення заняття по арт-терапії провела Олена Новосвіт, художниця, письменниця. Діти малювали картини без пензлика. Захоплено занурювали пальчики у фарбу і діти, і мами. На папері з'являлися чудові пейзажі, справжні дельфіни, незвичні квіти, яскраві веселки. На думку Олени, уміння малювати не обов'язкове. Такий спосіб творчості є лікуванням, який допомагає наблизитися до своєї внутрішньої суті та отримати допомогу.

Поети Руслан і Семен читали дітям свої вірші та подарували книжки. Всі разом співали українських пісень. Заняття сподобалося і дітям, і мамам, і гостям.22 грудня 2011 року Благодійний фонд «Богуслав» разом з феєю Рівіль (БФ «Сильні духом») прийшли привітати зі святами дітей, які лікуються у відділенні онкогематології, та підтримати їхніх батьків. Діти із захопленням взяли участь у розвагах, уважно дивилися лялькову виставу, яку показала фея Рівіль. З великою радістю діти отримували подарунки – розвиваючі ігри та дитячі книжки.

15 грудня 2011 року стартував благодійний інтернет-аукціон на підтримку онкохворих дітей. Організаторами Різдвяної благодійної акції «Подаруй надію хворій дитині!» виступили Благодійний фонд «Богуслав» спільно з всеукраїнським інтернет-аукціоном Aukro.ua.

Аукціон триватиме протягом місяця. Бажаючі взяти участь в акції зможуть придбати на сайті Aukro.ua чотири томи (в 2-х книгах) унікального видання творів Миколи Гоголя.

На отримані кошти фонд закупить необхідні медикаменти для дитячого відділення онкогематології Київської обласної лікарні.


Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до благодійної ініціативи!

29 вересня закуплено ліки (25 упаковок Іфолему) для маленьких пацієнтів відділення на загальну суму 5 625,00 грн.

Благодійний фонд «Богуслав» висловлює вдячність волонтерам, які проводять вечірні заняття з дітьми. Холопова Анжела Альбертівна, Шпак Олена Миколаївна, Голомишкін Олег Олександрович, Карагодін Геннадій Маратович і Таксюр Марія Янівна щовівторка приходять до дітей, щоб разом виліпити та розмалювати равликів, вирізати та прикрасити левів, склеїти та розфарбувати лілеї. Малеча, незважаючи на крапельниці та перебинтовані рученята, залюбки виконує різні маніпуляції з папером, глиною, фарбою.6 Січня 2011 року Благодійний фонд привітав дітей, які лікуються в онкогематологічному відділенні, з Різдвом Христовим та подарував кожному різдвяний подарунок (розвиваючі ігри, книги, набори для художньої творчості).
Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua