Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні
2012


24 грудня 2012 року до дітей відділення вперше завітала група молодих людей, нових волонтерів БФ «Богуслав», які взялися навчити дітей робити новорічні ялинки з мішури своїми руками. Щоб у кожній палаті стояла своя новорічна красуня!

Але головне – відвернути малих пацієнтів та їх мам від болю і розвеселити, щоб їм було легше впоратися з психологічним навантаженням, пов'язаним з лікуванням.17 грудня 2012 року Благодійний фонд «Богуслав» разом з дружньою командою Компанії «Мир Праздника» провели в дитячому відділенні Новорічне свято. Святкували весело: Дід Мороз та Снігурка активно запрошували до розваг і дітей, і мам. Діти є діти, їм завжди хочеться гратися, рухатися, пустувати, а не сидіти зачиненому у стінах лікарні. Заради такого свята мами трьох дітей попрохали медичну сестру відключити їх від крапельниці.

Цікаво пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної листівки з Янголом. Листівки вийшли дуже гарні, не схожі одна на одну. Мами виготовили по дві листівки, казали, що для них ці заняття мають не менш важливе значення, як і для їхніх дітей. Вони можуть на півгодини відволіктися від своїх проблем та думок. Фонд передав для ігрової кімнати дитячого відділення розвиваючі ігри, які діти зразу ж відкрили та разом з Дідом Морозом дружньо гралися. Дід Мороз кожній дитині передав персонального листа та солодкого подарунка.4 та 11 грудня 2012 року в дитячому відділенні проведено заняття з арт-терапії. В організації та проведенні занять взяли участь партнери фонду – «Школа для активних батьків» Інтернет-магазину «Знайка».

7 листопада 2012 року до фонду звернулися лікарі з проханням допомогти вивести маленьких пацієнтів зі стану депресії. БФ «Богуслав» привіз в ігрову кімнату онковідділення багато нових іграшок для дітей різного віку. Настрій дітлахів помітно покращився.

5 листопада 2012 року на прохання головного лікаря відділення закуплено обладнання для прибирання лікарняних приміщень на суму 367,30 грн. (Акт приймання-передачі).

10 жовтня 2012 року оплачено реактиви для гематологічного аналізатора на суму 1847,94 грн. (Акт приймання-передачі).

1 вересня 2012 року стартував

Благодійний аукціон
"ЗІРКИ + Добрі Справи"


На сайті БФ «Богуслав» виставлені подарунки відомих зірок української естради з ціллю залучення коштів для допомоги хворим дітям (Акції).

7 червня 2012 року придбано медикаменти для швидкого аналізу крові на суму 3184,88 грн. (Акт приймання-передачі).

17 квітня 2012 року Благодійний фонд разом з о. Владиславом, настоятелем Свято-Макаріївського храму, та іншими гостями привітали дітей, мам та персонал лікарні з Великоднем. Отець В'ячеслав з молитвою освятив паски, окропив святою водою присутніх. Усіх присутніх вразив чудовий голос солістки Макаріївського церковного хору Лариси Кореняк.

Найбільше захоплення викликали два майстер-класи по розпису писанок. Діти з великою цікавістю прикрашали писанки різнокольоровими крупами з майстринею Іриною Захарченко (з магазину «Знайка») та розписували яйця фарбами і парафіном (майстриня Світлана Терещенко). Радість, співчуття, позитивні емоції краще діють, ніж пігулки.Благодійний фонд «Богуслав» висловлює сердечну вдячність волонтерам, які проводять щовівторка заняття з арт-терапії в дитячому онкогематологічному відділенні: Ангеліні, Олені, Богдані, Ірині, Наталії, Світлані.Газета «День» № 68 від 18 квітня 2012 року «Фонд «Богуслав» привітав хворих дітей з Великоднем»

10 квітня 2012 року оплачено контрольні матеріали СВС для швидкого аналізу крові на суму 780,00 грн. (Акт приймання-передачі).

Від Благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» отримано 50 примірників книги для батьків онкохворих дітей «Вы не одиноки». Книги передано у відділення дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру.

6 квітня 2012 року на благодійні пожертвування закуплено та передано дитячому відділенню два інвалідних візки з санітарним оснащенням (Модель 2,176 «HCDA») на суму 4326,00 грн. (Акт приймання-передачі).
15 грудня минулого року стартував благодійний інтернет-аукціон на підтримку онкохворих дітей. Організаторами Різдвяної благодійної акції «Подаруй надію хворій дитині!» виступили Благодійний фонд «Богуслав» спільно з всеукраїнським інтернет-аукціоном Aukro.ua.

Аукціон тривав протягом місяця. Усі, хто бажав узяти участь в акції, придбали на сайті Aukro.ua чотири томи (в 2-х книгах) унікального видання творів Миколи Гоголя.

6 березня 2012 року на кошти, отримані від проведення акціі «Подаруй хворій дитині надію», та інші пожертвування від благодійників фонд закупив необхідні медикаменти для дитячого відділення онкогематології на суму 1847,94 грн. (Акт приймання-передачі).


Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійній ініціативі!

12 січня 2012 року Благодійний фонд «Богуслав» спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Соціальне Партнерство» привітали дітей онкогематологічного відділення з новорічними святами.

Подарункові набори «Сніговик» та «Ведмедик Барні» роздали 27 діткам, яким кожна позитивна емоція приносить користь. Вони особливо потребують нашої уваги та підтримки. Ми раділи разом з дітьми: адже дарувати буває приємніше, ніж отримувати подарунки. Діти передавали вітання та подяку Діду Морозу.«Приємно було бачити щиру радість, здивування в очах, широку усмішку на обличчях цих особливих дітей. Забагато свята, щастя не буває ніколи. Вони так допомагають всім нам у складні періоди життя», – поділився Артем Макєєв, Президент Всеукраїнського благодійного Фонду «Соціальне Партнерство».

Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua