Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні
2013


Напередодні Нового року

20 грудня 2013 року молодіжна група волонтерів Благодійного фонду «Богуслав» провела з дітками відділення новорічне заняття з арт-терапії. Майстер-клас був присвячений виготовленню новорічних ялинок.

Заняття викликало цікавість як малечі, так і батьків. Стільки людей одночасно в ігровій кімнаті давно не збиралося! Емоційно-комфортна атмосфера перетворила ігрову в справжню чарівну ялинкову країну.Дітки створювали та прикрашали кожен свою ялинку, відчуваючи радість прийдешнього свята. Адже їх ялинкові творіння відсьогодні прикрашатимуть лікарняні палати.

Настрій та самопочуття маленьких пацієнтів відділення помітно покращився, тому на прощання усі дарували один одному посмішки.

Волонтери подарували ялинки кожній дитині відділення, навіть тим, хто не зміг бути присутнім у ігровій кімнаті. Через медперсонал ялинки передали дітлахам у палати інтенсивної терапії.Майстер-клас приніс багато позитиву як дітям, так і дорослим. Звісно, про психологічний стан пацієнтів відділення говорити загалом важко, проте радість в очах від створення чогось свого, усмішки на обличчях говорили, що дитячий світ, якою б важкою та безжальною для дитини не була реальність, залишається позитивним та сповненим надій.


Подарунки від Святого Миколая

У день Святого Миколая, 19 грудня, БФ «Богуслав» подарував кожному підопічному онковідділення пряники-«миколайчики» та іконки з зображенням Святого Миколая, освячені у Києво-Печерській Лаврі. Волонтери фонду кожній дитині написали листа та додали до нього невеличкі подарунки. А волонтер фонду, Нагорнюк Орислава, аби відвернути увагу дітей від виснажливого лікування та розвеселити у важкі хвилини, подарувала діткам відділення свій DVD-плеєр та багато дисків з комедійними художніми фільмами.

Новорічні прикраси для відділення

3 грудня 2013 року для створення дітям святкового настрою БФ «Богуслав» придбав для новорічно-різдвяного декорування лікарняних палат різноманітні прикраси: дощик, гірлянди, іграшки, наклейки, підвіски у вигляді янголів та іншу новорічну мішуру на суму 1224,93 грн.

«Лист від Друга»

26 вересня 2013 року на зустрічі Благодійного фонду «Богуслав» з волонтерами вирішено втілити у життя ініціативу під назвою «Лист від Друга».

Діти і батьки, які потрапляють до онкогематології, часто опиняються в ізоляції, а переживати такі випробування на самоті важко. Як показує практика існуючого проекту «Лист Янгола», величезний позитив у життя онкохворих дітлахів вносять листи від незнайомих людей. Малим дітям у лікарню можна писати від імені їхніх улюблених казкових героїв, і малюки вірять, що листи дійсно від них, і це – як жива казка. Старші діти розуміють, що пишуть їм звичайні люди, і для них це теж не менше диво: про них, крім рідних, ще хтось думає, турбується, бажає їм сил і одужання, молиться і переживає, і в своїй хворобі вони не самотні...

Листи від волонтерів приблизно раз на 7-10 днів передаватимуться індивідуально для кожної дитини. До листа додаватимуться дитячі журнали, захоплюючі книжечки, диски з мультиками або комедіями, нові іграшки, цікаві роздруківки та інше. Дуже часто такий подаруночок від Друга дитина бере в ручки, коли їй боляче. Мами і лікарі кажуть, що діє замість знеболюючого! Але найголовніше – листи, написані з живою участю та любов'ю.


Акція «Казковий Смарт»

10 серпня 2013 року БФ «Богуслав» та Український автомобiльний клуб «Smart Club UA» провели спільну акцію «Казковий Смарт» – унікальне заняття з арт-терапії!Ні, це була не просто акція, це було справжнє свято! Свято для дітей, які вже довгий час лікуються в онкогематології (від 6 до 10 місяців) і за результатами аналізів мають можливість вийти на вулицю.

Дітей біля входу в лікарню чекали п'ять припаркованих маленьких, майже дитячих, машин – Смартів. Кожна дитина отримала чарівного пензлика, чарівні фарби та пропозицію стати чарівником і розмалювати маленькі машини так, щоб вони стали казковими, веселими, дитячими.Не кожен день трапляється така нагода. Тож довго не вмовляли. А два самих активних хлопчика, Олексій та Іван, вже чекали нас на вулиці. Виявилося, що малювати люблять не тільки діти, а й дорослі: мами, бабусі, члени Смарт-клубу, волонтери, приєдналися навіть земляки з м. Богуслава, які випадково проходили поруч. Так захопилися, що замість запланованих 20 хвилин, малювали годину. Потім із задоволенням каталися на машинах по території лікарні, а старшенькі діти поїхали до Свято-Макаріївського храму помолитися, поставити свічки за здоров'я, отримати благословення батюшки. Всі діти (і ті, що не могли вийти з палат) отримали подарунки – настільні ігри, розмальовки, фарби, книжки, соки, фрукти. А найголовніше – хороший настрій, позитивні емоції, дружні стосунки, духовну підтримку.

Ось так відбувалося перетворення звичайних автівок у казкові: http://denyssergienko.com/kazkovuj-smart/
Лікарняні клоуни

2 липня 2013 року стартував спільний проект БФ «Богуслав» з ГО «Лікарняні клоуни». Мета – покращити емоційний стан хворих дітей та сприяти їхньому швидкому одужанню.

Дуже важливо, коли результатом спільних зусиль є хороший настрій дітей, їхніх батьків, медичного персоналу. Коли діти сміються, підвищується імунітет, покращуються результати аналізів.

Клоуни не забарились. Вже 9 липня вони відвідали дитяче відділення:
Благодійний аукціон
"ЗІРКИ + Добрі Справи"


Інтернет-аукціон стартував 1 вересня 2012 року.

На офіційному сайті БФ «Богуслав» виставлені подарунки від зірок української естради, спорту, відомих художників та діячів мистецтв з ціллю залучення коштів для допомоги хворим дітям (Акції).

10 липня 2013 року підведено перші підсумки аукціону. Продано 11 лотів за 3560,00 грн. На всю суму закуплено антибіотик «Ванкомицин-Вокате» для дитячого відділення онкогематології (Рахунок-фактура).

Дякуємо всім зіркам та благодійникам, які взяли участь в аукціоні!
А діткам бажаємо швидкого одужання!
Відвідайте благодійний аукціон – допоможіть дітям.

Конференція з питань дитячої онкології

20 та 21 червня 2013 року БФ «Богуслав» взяв участь в організованій Національним інститутом раку міжнародній науково-практичній конференції з питань дитячої онкології.

В рамках конференції відбулась робота секції неприбуткових організацій «Медицина та громадськість разом за життя онкохворої дитини. Регіональна зустріч Міжнародної конфедерації батьків дітей, хворих на рак».Майстер-класи від волонтерів

Двічі у червні 2013 р. волонтери збирали в ігровій кімнаті відділення мам і хворих дітей на заняття з арт-терапії.

2 червня робили кумедних зайченят і кошенят зі звичайних дитячих шкарпеток:


Майстер-клас 12 червня 2013 р. був присвячений виготовленню коників з ниток:

Такі шедеври, зроблені своїми руками, стали приємними подарунками для дітей!


Аукціон "ЗІРКИ + Добрі Справи"
на книжковій виставці в Українському Домі

З 16 по 19 травня 2013 року Благодійний фонд «Богуслав» взяв участь у книжковій виставці в Українському Домі (Акції).

На виставці були представлені подарунки відомих зірок української естради, спорту та мистецтва, які не залишилися байдужими до біди, що випала на долю дітей, та активно допомагають благодійному аукціону "ЗІРКИ + Добрі Справи".
Пасхальні вітання

7 травня 2013 року Благодійний фонд «Богуслав» привітав дітей з Великоднем та передав кожній дитині подарунки від кондитерської фабрики «Маріам-С» – свіжі, запашні паски. Отець Петро освятив паски та благословив присутніх. Запрошені волонтери (майстриня Світлана Терещенко з донькою Богданою) провели майстер-клас по писанкарству: разом з дітками та батьками розписували яйця фарбами та парафіном. Кожній дитинці подарували писанку, книжечки та побажали швидкого одужання.
Благодійна допомога відділенню

29 квітня 2013 року БФ «Богуслав» придбав на вікна трьох лікарняних палат тканинні ролети для захисту від прямих сонячних променів на загальну суму 873,60 грн.

19 березня 2013 року на прохання головного лікаря відділення дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру закуплено та передано необхідні медикаменти: 4 упаковки по 10 шт. антибіотику «Ванкоміцин – Вокате» на суму 2809,20 грн. Цей антибіотик застосовується для лікування тяжких інфекційно-запальних захворювань, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами, та при неефективності пеніцилінів і цефалоспоринів або непереносимості їх маленькими пацієнтами. Документи... (1, 2)

Медикаменти придбано завдяки участі працівників Банку «Богуслав» в Акції підтримки хворих дітей.

Дякуємо всім працівникам Банку «Богуслав», які взяли участь
в Акції підтримки онкохворих дітей!

5 березня 2013 року для дитячого відділення онкогематології Благодійний фонд «Богуслав» закупив медпрепаратів на загальну суму 3 991,40 грн.:

   - 5 шт. штативів для довготривалих вливань (1092,50 грн.);
   - 4 шт. механічних тонометрів (652,00 грн.);
   - 4 шт. манжетки дитячі (до тонометрів) (140,00 грн.);
   - 3 упаковки по 10 шт. антибіотика «Ванкоміцин – Вокате» (2106,90 грн.).

Сума 3 990,00 грн. була зібрана 14-15 лютого 2013 року від проведення Благодійним фондом «Богуслав» у супермаркеті «Фуршет» (вул. Ярославська, 56а) спільної Акції на підтримку онкохворих дітей з онкогематологічного відділення Київської обласної лікарні. (Акції).

Документи...


19 лютого 2013 року закуплено та передано онковідділенню необхідні медикаменти: 30 флаконів антибіотика «Ванкоміцин – Вокате» на суму 2106,90 грн. (Акт приймання-передачі...).

Лікує арт-терапія

15 лютого 2013 року, у Всесвітній день онкохворої дитини, БФ «Богуслав» разом з групою волонтерів вручили кожній дитині дитячого відділення невеличкі подарунки.

Вже понад 3 місяці ця молодіжна група волонтерів у вихідні дні проводить у відділенні заняття з арт-терапії. Коли молоді люди з'являються в ігровій кімнаті, туди відразу починають підтягуватися і мами, і дітки. Перш за все тому, що після кожного заняття з'являються маленькі дива, створені руками юних пацієнтів та їхніх батьків: чарівні янголята, різнобарвні конячки, веселі сонечка, вітальні листівки та ін. А ще тому, що завжди після спілкування та спільної роботи створюється гарний настрій, після чого у більшості дітей покращуються аналізи. Уміти радіти життю навіть у важких ситуаціях – це неабиякий стимул для перемоги над страшною хворобою!
Акція «Здай кров – допоможи дитині»

15 лютого 2013 року, у Міжнародний день онкохворої дитини, БФ «Богуслав» оголосив про початок Акції «Здай кров – допоможи дитині». Фонд запрошує всіх бажаючих здати донорську кров заради спасіння життя дітей, які лікуються в Київському обласному онкологічному диспансері, відділенні дитячої онкогематології по вул. Багговутівській, 1, корпус № 16. Щодня з 9.00 до 13.00.

Акція триватиме до 15 березня 2013 року.
Акція підтримки онкохворих дітей

14 та 15 лютого 2013 року Благодійний фонд «Богуслав», компанія «Мир праздников» разом з мережею магазинів «Фуршет» провели у супермаркеті «Фуршет» по вул. Ярославській, 56А, спільну Акцію підтримки онкохворих дітей з онкогематологічного відділення Київської обласної лікарні. (Акції).

Мета – збір коштів для придбання необхідних медикаментів для лікування дітей та залучення якомога більшої кількості людей до добрих справ.

Благодійний фонд «Богуслав» висловлює щиру вдячність компанії «Мир праздников» та керівництву мережі магазинів «Фуршет» за підтримку Акції допомоги хворим дітям.

Особлива подяка всім відвідувачам магазину «Фуршет» за благодійні пожертвування для лікування хворих дітей з дитячої онкогематології Київської обласної лікарні.

Завдяки вам було зібрано 3990,00 грн. На ці кошти БФ «Богуслав» закупить та передасть у дитяче відділення лікарні необхідні медикаменти.


Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua