Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні
2014


Вітання з Новим роком

29 грудня 2014 року давні друзі і волонтери фонду Ангеліна, Олена та Катерина провели у дитячому відділенні заняття з арт-терапії на новорічну тематику. Вони привітали подарунками від БФ «Богуслав» хворих дітей, які за станом здоров'я залишились святкувати Новий рік у лікарні. Напередодні фонд придбав у подарунки діткам набори для квілінгу на суму 409,00 грн.


У День Святого Миколая

19 грудня, у день вшанування пам'яті святителя Миколая Чудотворця, БФ «Богуслав» завітав до маленьких пацієнтів відділення з подарунками і святковим тортом від Голови правління фонду, Володимира Романенка. Торт у вигляді яхти з гвинтокрилом на палубі мав символічну назву «Victory» (перемога). У такі казкові, передноворічні дні віриться, що кожен з цих малюків обов'язково одужає!

Відділення лікарні, здається, навіть преобразилося від радісних вигуків дітей і посмішок на обличчях їхніх батьків та медичного персоналу. Багато дітей підходило з батьками фотографуватися на фоні такого чудового кулінарного витвору.

А після виступу українського співака і телеведучого Андрія Кіше, діткам роздали ще великі святкові пряники «Миколайчик».


Новорічні прикраси для відділення

18 грудня 2014 року для новорічно-різдвяного декорування лікарняних палат дитячої онкогематології БФ «Богуслав» закупив різноманітні прикраси на загальну суму 761,90 грн.


«Лист від Друга»

4 грудня 2014 року (минулого разу – 6 листопада 2014 року) «Богуслав» вчергове відвідав онкохворих діток та передав їм листи з подарунками від їхніх Друзів – волонтерів фонду. Як відомо, дітям у лікарняних стінах дуже не вистачає спілкування. Тому волонтери БФ «Богуслав» вже другий рік поспіль пишуть маленьким пацієнтам листи. Хтось пише про фей-чарівниць, хтось – про те, як підняти собі настрій. Кожного разу дитина відкриває конвертик і читає майже шедевральні історії. Наприклад,

Лист Мирославчику, 3,5 роки      Лист Валентину, 3,9 роки

До листів прикладаються розмальовки, прикраси, кольорові олівці, набори для творчості, диски з фільмами, журнали. Якщо хтось не може передати листа, написаного від руки, присилає його на електронну адресу фонду, де лист роздруковується і до нього теж обов'язково прикладається подарунок.
Благодійна допомога відділенню

На прохання головного лікаря відділення дитячої онкогематології 15 листопада 2014 року закуплено для освітлення лікарняних приміщень люмінесцентні лампи (25 шт.) на суму 296,25 грн.

7 листопада 2014 року для проведення занять з арт-терапії придбано набори для дитячої творчості, пластилін, фігурки для декупажу на загальну суму 486,00 грн.

11 серпня 2014 року для дитячого відділення онкогематології БФ «Богуслав» придбав 2 мікрохвильові печі САМСУНГ на загальну суму 2213,00 грн. (Акт приймання-передачі).

8 серпня 2014 року придбано на вікна трьох лікарняних боксів-палат 6 захисних ролетів з тканини. Витрачено 1169,40 грн.


Моральна та духовна підтримка дітей

29 липня 2014 року волонтер фонду Наталія привезла освячені на мощах грецького чудотворця українського походження св. Іоанна Руського іконки, сухарі та єлей. БФ «Богуслав» разом з листами від волонтерів передав усі ці речі, а також бланки листів до матінки Аліпії, батькам хворих дітей. Мами та бабусі діток написали листи до матінки Аліпії, які працівниками фонду доставлені у Свято-Покровську Голосіївську пустинь, де нині почивають мощі великої подвижниці ХХ століття – черниці Аліпії Голосіївської.

Бланк листа до матінки Аліпії

4 липня 2014 року БФ «Богуслав» подарував дитячий автомобіль-каталку для ігрової кімнати відділення. Від волонтерів фонду дітям вручено листи з подарунками.19 червня 2014 року БФ «Богуслав» доставив до аеропорту «Бориспіль» команду дітей, перемігших рак, які представлятимуть Україну на Всесвітніх дитячих «Іграх Переможців».

11 червня 2014 року у приміщенні ігрової кімнати відділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні відбулася лекція-майстер-клас від психолога-лінгвіста для 19 волонтерів БФ «Богуслав», учасників проекту «Лист від Друга».Поради професійного психолога про те, як волонтерам у своїх листах розрадити сповнене боротьби за життя онкохворих дітей, обов'язково стануть у нагоді.

Листи з невеличкими подарунками від друзів 21 травня 2014 року роздані діткам відділення.


На прохання керівництва дитячого відділення

26 травня 2014 року БФ «Богуслав» придбав для відділення онкогематології праску Philips GC 4850/02 з автовідключенням, вертикальним відпарюванням та системою самоочищення на суму 1053,00 грн.

19 травня оплачено замовлення фабриці «Ярослав» на пошиття 30 комплектів дитячої постільної білизни на загальну суму 5877,00 грн. (Акт приймання-передачі).

16 травня фондом закуплено для мам онкохворих діток три розкладачки з матрацами на загальну суму 1917,00 грн.Лікарняні клоуни

6 травня 2014 року підняти настрій маленьким пацієнтам підопічної дитячої онкогематології знову запросили Лікарняних клоунів. БФ «Богуслав» закупив для вистави червоні носики, повітряні кульки, іграшки та мильні бульбашки на суму 201,90 грн.


Нова пральна машина з сушкою


На прохання керівництва відділення дитячої онкогематології БФ «Богуслав» 23 червня 2014 року придбав пральну машину з сушкою вартістю 6291,00 грн. Дякуємо нашим партнерам, ТОВ «ВІП Системи», за фінансову благодійну допомогу!
(Акт приймання-передачі).


Пасхальні вітання

22 квітня 2014 року Благодійний фонд «Богуслав» привітав дітей із святом Світлого Христового Воскресіння та вручив їм освячені пасочки і листи з подарунками від волонтерів.

Лист Вероніці, 6 років     Лист Олексію, 9 років

«Даруймо посмішку й надію!»

На запрошення БФ «Богуслав» 18 лютого та 4 березня 2014 року в дитячій онкогематології виступали кумедні Лікарняні клоуни. Вони ділились з маленькими пацієнтами посмішками, гарним настроєм, радістю, яку «висипали з клоунських кишень» та видували в мильних бульбашках.

Як відомо, сміх – це природні ліки від багатьох недугів, а позитивні емоції активізують імунні процеси. Тож створювана клоунами казкова атмосфера допомагає хворим дітям на якийсь проміжок часу відключатися від ліків та болісних процедур.


Листи любові

Протягом січня-березня 2014 року БФ «Богуслав» регулярно приходив у гості до маленьких пацієнтів з листами підтримки та подарунками від друзів-волонтерів. Насправді, діти і мами завжди чекають на чергову порцію листів. Деякі з них у відповідь теж пишуть листи, зав'язуючи дружню переписку. Для таких листів-відповідей фондом зроблено спеціальну поштову скриньку, яку встановлено в ігровій кімнаті відділення.Листи волонтери писатимуть, поки дитина не закінчить лікування. Це може бути кілька місяців, а може, й більше року.

Якихось особливих правил написання листів немає. Правило одне – любов. Коли звертаєшся до дитини з любов'ю, щиро – вона це відчуває. Любов – це більше, ніж написані слова. Про що б не йшлося в листі, це буде обов'язково сприйнято дитиною, якщо написане з любов'ю.


Нагороди та подяки від БФ «Богуслав»

За чуйне ставлення до проблем дитячої онкології,
допомогу в реалізації проектів фонду
Почесними грамотами
Голови правління БФ «Богуслав»
Володимира Романенка
НАГОРОДЖЕНО


17.04.2014 року Генерального директора Компанії «Маріам-С» Саканяна К.А.

08.06.2014 року волонтерів Шпак О.М., Холопову А.В., Тараненко К.В.

26.08.2014 року керівника ТОВ «ВІП СИСТЕМИ» Сергія Касаткіна

12.12.2014 року працівників Банку «Богуслав» Зарембу Л.П., Маркову О.П., Пасєку В.Р., Яремчишину О.А., Денисову Н.М.

18.12.2014 року волонтера фонду Ориславу НагорнюкЩиро дякуємо за співпрацю благодійникам:

Ткачук Марині
Киянченко Олені
Бондарєвій Наталії
Затворній Ларисі
Провальському Сергію
Яворській Олені
Богомоловій ОленіПерейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua