Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні
2015


Лікує увага й душевне тепло

До Новорічних свят БФ «Богуслав» закупив на подарунки хворим діткам дитячі блокноти з замочками, кольорові олівці та невеличкі сувеніри на загальну суму 1274,54 грн.

Наші найкращі помічники, волонтери Олена Шпак і Катерина Тараненко, привітали дітей із святами, вручили їм подарунки від фонду та провели з тими, кому лікар дозволив вийти з палати, святковий майстер-клас: цього разу шили з фетру сніговиків.Діти й батьки тепло дякували волонтерам БФ «Богуслав». У цей же передноворічний вечір завітали до маленьких пацієнтів й священики з Макаріївського храму. Вони також привітали з Новим роком та Різдвом Христовим всіх, хто залишився на свята у лікарняних стінах. Коли ж усі разом заспівали колядок, у відділенні запанувала справжня атмосфера майбутнього Різдва.БФ «Богуслав» часто дарує діткам онкогематології розмальовки та іграшки, а ще – любить робити справжні сюрпризи.

«Богуслав» час від часу поповнює бібліотечку онковідділення цікавими й корисними книжками та дарує мамам маленьких пацієнтів брошури короткого життєпису черниці Аліпії. Листи, які пишуть мами і хворі дітки старшого віку до матінки Аліпії, БФ «Богуслав» відвозить у Голосіївський монастир, де почивають мощі великої подвижниці.
Арт-терапія від волонтерів фонду

Волонтери БФ «Богуслав» Олена Шпак, Ангеліна Холопова і Катерина Тараненко регулярно проводять арт-терапевтичні заняття з дітками, які лікуються у відділенні.

Ці досвідчені педагоги належать до категорії людей, які надихають. Надихають своєю відкритістю, талановитістю і творчістю. Які нікому через свою благородність і скромність ніколи не зізнаються, що вони вже понад 5 років відвідують дитяче онкогематологічне відділення та дарують дітям свою любов і тепло.

Тому дітки й тягнуться до них.У вересні 2015 року для занять волонтерів з пацієнтами дитячого відділення онкогематології фонд закупив набори для творчості на суму 289,50 грн.
Благодійний аукціон
"ЗІРКИ + Добрі Справи"

Благодійний фонд «Богуслав» продовжує залучення коштів для допомоги хворим дітям шляхом проведення Аукціону подарунків від зірок естради, спорту, відомих художників та діячів мистецтв.

Так, у липні 2015 року від продажу картин, благодійно переданих фонду, на проект «Здоров'я нації» надійшло 2000 грн.

БФ «Богуслав» відразу ж терміново придбав ліки, яких бракує у лікарні: 5 ампул протипухлинного препарату «Холоксан» на суму 4863,75 грн. Ліки невідкладно доставлені хворій дитині у відділення дитячої онкогематології (Акт приймання-передачі).

21 липня 2015 року фонд подарував дитячому відділенню онкогематології дві картини Лариси Пуханової, які художниця благодійно передала для участі в аукціоні «ЗІРКИ + Добрі Справи». Картини спочатку були продані на аукціоні, а потім учасники аукціону пожертвували їх для онкохворих дітей.На прохання завідуючої відділенням дитячої онкогематології БФ «Богуслав» придбав у червні 2015 року для проведення лабораторією відділення аналізів крові 18 упак. скла (по 72 шт./уп.), 1 уп. (12 л) Еозину та 2 маркери на загальну суму 793,00 грн.


VII Міжнародна Пасхальна Асамблея – 2015
«Духовність єднає Україну»

15 квітня 2015 року в рамках VII Міжнародної Пасхальної Асамблеї «Духовність єднає Україну» за підтримки БФ «Богуслав» у фойє великого залу Національної музичної Академії України ім. П.І. Чайковського відбулось відкриття благодійної виставки-аукціону творчих робіт на підтримку онкохворого 9-ти місячного хлопчика Жені Зайця. Виставка тривала до 24 квітня 2015 року (Акції).

Під час художньої виставки-аукціону волонтерами дитячого відділення онкогематології Київської обласної лікарні для цієї дитини було зібрано майже 11 тисяч гривень, в тому числі 800,00 грн. – від БФ «Богуслав».БФ «Богуслав» оплатив також друк 4 плакатів та 2000 флаєрів для збору коштів онкохворому хлопчику на загальну суму 995 грн.

Виставка у фойє ІІ поверху великого залу НМАУ ім. П.І.Чайковського тривала під час проведення знакових мистецьких заходів.Дякуємо Богові, що вже по закінченні Асамблеї в лікуванні дитини відбувся позитивний поступ.

Також в рамках Пасхальної Асамблеї важливим суспільно-значущим заходом стала благодійна програма «Вірою й Надією єдині», згідно якої в дитячому відділенні онкогематології відбувся благодійний концерт камерного хору «Кредо».Цей харизматичний колектив уже встиг закохати в себе медперсонал та багатьох пацієнтів відділення своїми чудовими і драйвовими піснями.

У своєму виступі, присвяченому Великому Святу Воскресіння Христового, «Кредо» виконав найпопулярніші пісні та класичні твори. Немає сумнівів, що чудовий і талановитий колектив хору подарував усім море позитивних емоцій.

БФ «Богуслав» оплатив 78,00 грн. за друк фотографій цього виступу камерного хору та подарував їх діткам і мамам відділення.
Вітання із Великоднем

10 квітня 2015 року, напередодні Світлого Христового Воскресіння, БФ «Богуслав» привітав мам і дітей онкогематологічного відділення з наступаючим Великим Святом. Кожна дитина отримала святкову пасочку від партнерів фонду – кондитерського підприємства «Маріам-С».

Для привітання дітей фондом було закуплено декоративно-сувенірні подарунки, розмальовки, набори для творчості на загальну суму 996,00 грн.


Співає Роман Веремейчик

10 березня 2015 року на запрошення БФ «Богуслав» та за сприяння волонтера фонду Орислави Нагорнюк у дитячому відділенні онкогематології виступив учасник шоу «Х-фактор 2», співак Роман Веремейчик з гуртом «Люмьер» («Lumiere»).Музиканти подарували маленьким слухачам та їхнім батькам декілька кавер-версій відомих пісень та нових композицій. Чарівний голос фронтмена Романа Веремейчика, проникливе і ніжне звучання гітар створили в ігровій залі відділення романтичну атмосферу. Діткам було на радість відволіктись від звичних лікарняних процедур та насолодитись якісною музикою гурту.Після виступу Роман з колегами подарували кожному з присутніх новий диск групи «Люмьер» та пригостили усіх пацієнтів відділення смачним соком. Хто не зміг побувати на концерті, до кожного зайшли з подарунками в палату. БФ «Богуслав» подарував музикантам квіти, дякуючи за чуйні серця та небайдужість до чужого горя.
Дивани від «Пуфетто»

У лютому 2015 року БФ «Богуслав» доставив у дитяче відділення онкогематології два новеньких дивани від компанії «Пуфетто». Один з комфортних диванів, створених за кращими італійськими технологіями, під назвою «Рафаела» розмістився в ігровій залі, другий «Принцеса» – у кімнаті медичного персоналу (так званій «сестринській»).Дякуємо благодійників – ТОВ «Пуфетто»!


У гостях – дитяча театральна студія «Радощі»

16 січня 2015 року БФ «Богуслав» привіз онкохворим діткам різдвяну виставу від вихованців дитячої театральної студії «Радощі» (при Духовно-просвітницькому центрі на честь Воскресіння Христового).

Своїм одужуючим одноліткам маленькі артисти подарували п'єсу глибокого духовного змісту. Маленькі глядачі на годину забули про лікарняні стіни і поринули у світ театру. Дзвінкоголосий виступ учасників театральної студії наповнив присутніх святковим настроєм і щирими емоціями.Вражаюча зміна, яка відбулась з головною героїнею спектаклю, не залишила байдужим жодного глядача. Дійсно, як важливо зрозуміти, що сенс життя – не лише в накопиченні земного багатства, що безпорадною є та людина, яка не має віри і живе, не знаючи Господа.

Юні театрали показали, як йти світлим шляхом добра, оживити серце істинною радістю та щирою любов'ю. Хворі дітки та батьки у захваті від такого подарунку віддячили акторів бурхливими оплесками!Після виступу акторів художній керівник студії «Радощі» Сергій Дудко щиро побажав маленьким пацієнтам скорого одужання.
А той другий празник – Святого Василя

14 січня 2015 року, у день пам'яті свт. Василія Великого, БФ «Богуслав» разом з камерним хором «Кредо» і волонтерами відділення щиро привітали онкохворих дітей з Різдвяними святами.

Відомий і популярний не тільки в Україні, але й в країнах зарубіжжя, камерний хор «Кредо» зачарував присутніх виконанням найпопулярніших колядок та щедрівок. До співів долучалися і діти, і дорослі, а деякі з маленьких пацієнтів навіть танцювали. Один з хлопчиків на пропозицію керівника хору, заслуженого діяча мистецтв України Богдана Пліша, теж щось заспівати, вразив усіх своїм патріотичним виконанням гімну України.


Незабутня атмосфера, яка наповнила стіни ігрової зали онкогематологічного відділення, надовго залишиться в пам'яті і серці як дітей та батьків, так і медичного персоналу.
Усі дітки отримали новорічні подарунки, які їм вручав Дід Мороз разом із Снігурочкою Катериною Сапожковою та Сніжинкою Вікторією Гайдай.З Різдвом Христовим!

6 січня 2015 року харизматичні молоді волонтери фонду, які пишуть листи онкохворим діткам, завітали до них у відділення з різдвяними колядками, щедрівками та власноруч зробленими з мішури ялинками у подарунок кожній дитині.

Ці молоді люди – справжні промінці, які виконують функцію сонця, коли воно взимку відпочиває. Вони – вісники тепла і всього доброго, що може мати в собі людина, яка сіє гармонію навкруги...
За допомогу в реалізації соціальних проектів
Почесною грамотою
Голови правління БФ «Богуслав»
Володимира Романенка
НАГОРОДЖЕНО
ТОВ «ЕЛЬФА ЛАБОРАТОРІЯ»
керівник
Попов Дмитро Леонідович
Бажаємо добробуту,
процвітання та
щиро дякуємо за допомогу!Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua