Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуВідділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні
2016


Поповнення бібліотечки відділення

БФ «Богуслав» регулярно поповнює бібліотечку дитячого відділення онкогематології пізнавальною літературою як для маленьких пацієнтів, так і для батьків хворих дітей.

Це – й книжки з питань здоров’я дитини, з організації дитячого та батьківського часу, обов’язково – казки та розвиваючі матеріали для дітей різного віку.

У книзі «Вы не одиноки…», багато екземплярів якої передав свого часу нашому фонду БФ «Краб» для Київської обласної лікарні, є багато корисних порад батькам хворих дітей. Зї сторінок книги можна багато дізнатися, що таке дитячий рак, як і чим допомогти своїй дитині у вирішенні емоційних та реабілітаційних проблем.

Багато уваги фонд приділяє й духовній підтримці пацієнтів. На прохання, в основному, мам БФ «Богуслав» купує в Св.-Покровській Голосіївській пустині брошури короткого життєпису черниці Аліпії. А листи, які пишуть батьки й самі хворі дітки старшого віку до матінки Аліпії, працівники фонду відвозять у Голосіївський монастир, де почивають її святі мощі.

Віра в допомогу цієї великої подвижниці неодмінно запалює в душах змучених дітей та їхніх мам вогник надії та спасіння.Промінчики уваги й допомоги

Ми вже звикли до дефіциту ліків для онкохворих дітей, але що дефіцитними в Україні є й захисні дитячі маски, було повною несподіванкою. Виявляється, їх не виготовляють в Україні, та на якийсь час вони взагалі зникли з продажу в наших аптеках.

До БФ «Богуслав» звернулися батьки, дітки яких довгий час лікуються в дитячому відділенні онкогематології. Й нам прийшлося шукати вихід на російські аптеки.

БФ «Богуслав» привіз для онкохворих діток відділення 285 шт. дитячих медичних захисних масок (з рівнем фільтрації 99,9%) на загальну суму 1320 грн. Дякуємо Ткачук Марині та Романенко Марії!

Маски, хоч на деякий час захистять малюків від зараження небажаною інфекцію, адже їм доводиться виходити хоч трохи на свіже повітря, а також на консультації, додаткові обстеження та процедури. А кумедний малюнок на масках, думаємо, доставить діткам задоволення.

У серпні 2016 року БФ «Богуслав» на прохання керівництва дитячого відділення онкогематології Київської обласної лікарні терміново оплатив рахунок на суму 913 грн. за реактиви для аналізів крові у дітей. Дякуємо Ткачук Марині за спонсорську допомогу! (Акт приймання-передачі).«Здай кров – допоможи дитині»
(другий етап: 07.06.2016 – 07.07.2016)

БФ «Богуслав» провів другий етап акції «Здай кров – допоможи дитині», спрямований на пошук донорів крові для діток з відділення онкогематології Київської обласної лікарні (вул. Багговутівська, 1).

І все знову максимально просто: потрібно лише трохи часу та велике бажання допомогти хворим дітям.

ВАЖЛИВО: Конче необхідна ІІ група крові (резус не має значення) для Богданчика Недзельського, маленького сонячного хлопчика з такими ж добрими та світлими батьками (батько Богдана Володимир власноруч реставрував 11 стільців в ігровій кімнаті відділення онкогематології). Якщо Ви бажаєте здати кров особисто для Богданчика, то можна звертатися безпосередньо до мами Богдана – Альони (093-676-45-83). Діагноз хлопчика – гострий лімфобластний лейкоз з рецидивами.

Як готуватися до здачі крові: https://donor.ua/pages/6

Протипоказання: https://donor.ua/pages/4 ; https://donor.ua/pages/5


Звіт

Команда БФ «Богуслав» щиро дякує Михайлюченко Наталії та Козоріз Ользі за оперативне реагування на заклик про допомогу Богданчику Недзельському! Завдячуючи їм, на сьогоднішній день хлопчик забезпечений кров'ю.

Щира вдячність також Мякушку Андрію, Зайченку Вадиму, Рибалці Ігорю, які моментально відгукнулися та здали кров для дитини, доставленої в обласну лікарню з тяжкими опіками.

23 червня 2016 року ще четверо охочих підтримали Акцію фонду «Здай кров – допоможи дитині» та здали кров для дітей з відділення онкогематології Київської обласної лікарні.

Дякуємо донорам: Стадниченко Дарії, Яремчишиній Ользі та Кузнєцову Олександру на чолі з Романенко Володимиром, Головою Правління БФ «Богуслав»!Оновлення інтер’єру ігрової кімнати

Кожного разу, відвідуючи дитячу ігрову кімнату відділення, виникало бажання оновити дизайн диванів, стара оббивка яких не тільки втратила свій колишній привабливий вигляд, а й взагалі розлізлася та забруднилася.

Завідувач відділення, Наталія Олександрівна Дербіньова, запрошувала навіть майстрів з найближчого ательє, але після обрахунку суми за тканину та послуги пошиття, відмовилась: сума виявилась чималенькою.

Але ж діткам так необхідна можливість повноцінно проводити дозвілля після довготривалих та виснажливих процедур!

БФ «Богуслав», дякуючи Ткачук Марині Олександрівні за надану спонсорську допомогу, придбав 15 м тканини на суму 2642,46 грн. для пошиття чохлів на три дивани дитячої ігрової. Компанія «Текстиль-Контакт» надала максимально можливу знижку на тканину. Знайшлась і майстриня, яка згодилася безкоштовно пошити чохли, щоб коли вони забрудняться, їх можна було б легко зняти і вчасно випрати.

Нарешті, у Міжнародний день захисту дітей у кімнаті відпочинку вже красувались дивани в новеньких чохлах.

Проста зміна чохлів створила з ігровою кімнатою чудеса: зміна забарвлення на більш яскраве й насичене надало нову нотку всьому інтер’єру.

Але тепер неакуратними та пошарпаними виглядали в ігровій кімнаті дитячі стільці. Залишків тканини хватило оновити тільки один.

Щоб підкреслити ошатність, створену новим покриттям диванів, вирішено відреставрувати всі стільці та оновити чохли на диванні подушки. Фонд докупив 5,3 м тканини на чохли для дитячих стільців та 2 м тканини для диванних подушок (загальна сума витрат – 967,54 грн.).

Реставрував 11 стільців ігрової кімнати власноруч Володимир Недзельський, батько Богданчика Недзельського, маленького хлопчика з гострим лімфобластним лейкозом. Низький уклін Володимиру та його дружині Альоні, яка чекає на ще одну дитинку; бажаємо швидкого одужання їхньому синочку Богданчику!

Тканину для диванів, стільців та подушок обирали так, щоб колірна гама гармоніювала з забарвленням меблів дитячої ігрової. Для подушок обрали життєрадісний помаранчевий колір.

Психологи в один голос рекомендують використовувати його для оформлення дитячих кімнат. А в кольоротерапії вважається, що помаранчевий колір допомагає при апатії та анемії, він також здатен покращувати апетит і піднімати настрій.

Новий дизайн наповнив кімнату відпочинку атмосферою охайності та затишку.Грамотою Голови Правління БФ «Богуслав»
Володимира Романенка
НАГОРОДЖЕНО
колектив компанії
«Текстиль-Контакт»,
колектив магазину
«Декор-Сервіс»,
Валентину Кокобу

за чуйне ставлення до проблем
дитячої онкології та
щирою вдячністю за співпрацю.Великодні привітання

У 2016 році тривають регулярні заняття з арт-терапії, які проводять волонтери Благодійного фонду «Богуслав». 15 квітня Фонд закупив пластилін, кольорові олівці, декупажні серветки та інші заготовки для творчих занять волонтерів з онкохворими дітьми відділення КООД, а також невеличкі подарунки дітям до свята Пасхи (загальна сума – 537,78 грн.).

А 26 квітня, напередодні Світлого Христового Воскресіння, БФ «Богуслав» завітав у відділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні та подарував дітям до свята Великодня смачні пасочки та дитячі шампуні.

Щороку на Великдень камерний хор «Кредо» співає для дітей та їх батьків відділення КООД. У 2016 році хору «Кредо» виповнилось 14 років. За ці роки він досягнув надзвичайної слави не лише в Україні, а й в багатьох країнах світу. «Кредо» гастролював у Німеччині, Польщі, Іспанії, Швейцарії та ін.; колектив хору – володарі різноманітних міжнародних нагород та Гран-Прі. 7 травня, під час виступу колективу у дитячому відділенні онкогематології КООД, за неймовірну чуйність та гуманність, Благодійний фонд «Богуслав» нагородив керівника Богдана Пліша та увесь колектив хору грамотою Голови правління БФ «Богуслав».

14 травня БФ «Богуслав» доставив у дитяче відділення онкогематології КООД вихованців дитячої театральної студії «Радощі» (при Духовно-просвітницькому центрі на честь Воскресіння Христового) з виставою «Федорино горе» для однолітків, які перебувають на лікуванні.

Дітки були в захваті від вистави, залюбки брали участь: вигукували, сміялися, аплодували та навіть танцювали з акторами студії. Все ж таки, є щось надзвичайно зворушливе та міцносиле, коли діти стараються для інших дітей!


Акція «Здай кров – допоможи дитині»

З 15 лютого до 15 березня 2016 року Благодійний фонд «Богуслав» проводить щорічну акцію «Здай кров – допоможи дитині».

Кров – це одночасно найпростіше та найцінніше, що людина може віддати. Адже для цього не потрібно грошей чи багато часу. Це – благородний вчинок, який може врятувати одне або навіть кілька життів.

Фонд запрошує всіх бажаючих здати донорську кров заради спасіння життя дітей, які лікуються в Київському обласному онкологічному диспансері, у відділенні дитячої онкогематології по вул. Багговутівській, 1.Благодійний фонд «Богуслав» щиро дякує за участь в Акції
Андрія Мякушка та Вадима Зайченка!

Та найкращою винагородою для цих благородних чоловіків стане подяка від дітей, яким їхня кров врятує життя!

Низький вам уклін, шановні донори, від імені керівництва відділення дитячої онкогематології Київської обласної лікарні!

Глибока повага за те, що не лишились байдужими і пожертвували частинку себе на користь зцілення дитячих життів.

Нехай Ваш безцінний вклад буде нагороджений довгими роками життя, безмежного щастя та мирного неба!До 8 Березня

Напередодні свята весни й вічної жіночності, 4 березня, БФ «Богуслав» привітав маленьких пацієнтів та їхніх мам з наступаючим святом. Кожна дитина змогла вибрати для своєї мами чудові подаруночки від Обухівської команди фірми «Оріфлейм».

Подарунків хватило всім. Навіть багатодітна мама, яка переживала, як же привітати ще трьох донечок, залишених вдома, змогла вибрати для них подаруночки.

Маленький, але такий вже по-дорослому розсудливий Сашко, довго обираючи, що б порадувало його матусю, сказав: «Найкращим подарунком було б для мами моє одужання».

Дітки місяцями лежать у лікарні з важкими діагнозами, тому дуже необхідно приносити в цей лікарняний світ хоч трішечки любові й тепла…Благодійна допомога відділенню

22 лютого 2016 року БФ «Богуслав» закупив необхідний для онкохворої дитини препарат «Метотрексат»-ТЕВА (5 ампул на суму 2975,85 грн.), забезпечивши його термінове надходження у відділення.

8 лютого 2016 року на прохання адміністрації відділення фонд придбав для вологого прибирання лікарняних приміщень 10 відер (12 л) з віджимом і 10 швабр на загальну суму 1252,00 грн. (Акт приймання-передачі).

Майже два роки тому, у травні 2014 року, «Богуслав» замовляв на фабриці «Ярослав» пошиття 30 комплектів дитячої постільної білизни для відділення. У січні 2016 року завідуюча знову звернулася з проханням придбати ще 30 комплектів постільної білизни. Фонд придбав новеньку постіль для дітлахів! Сума витрат склала 9774,00 грн. (Акт приймання-передачі).Дитячі ліжка в онкогематології – це своєрідний маленький світ для дитини, в якому вона проводить майже увесь свій час. Яскраві кольорові малюнки іноді втомлюють очі своєю насиченістю. Тому ми підібрали колір так, щоб він сприяв спокійному емоційному стану та сну хворих діток.

 

 

Благодійний фонд «Богуслав» щиро дякує колектив
ТОВ «Омела» (керівник Анцупова Л.Я.),
Обухівську команду фірми «Оріфлейм» і
колектив салону краси «Ангел»
за допомогу та підтримку проекту!
Шануємо вас та бажаємо миру і процвітання!Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua