Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду«Щастя на крилах»

Благодійний фонд «Богуслав» прийняв участь у Всеукраїнській акції «Щастя на крилах». Організована акція Міжнародним благодійним фондом «Сильні духом» при підтримці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

З дня старту акції, 1 жовтня, в кожному навчальному закладі України планується провести «День Милосердя й Добра». Ідея акції –– допомогти дитині перемогти в собі негативні емоції, формувати позитивне мислення, позитивне відношення до оточуючих, залучити до милосердя та добрих вчинків.Надруковано 4 млн. листівок з чарівним метеликом та побажаннями здоров'я й щастя від дітей, що зараз лікуються від онкологічних захворювань. Благодійний фонд «Богуслав» надрукував 300 тис. листівок. Чарівний метелик здійснює заповітні бажання кожної дитини.

Благодійний фонд "Сильні духом" поставив перед собою мету: організувати в Україні повноцінну дитячу реабілітацію, яка так потрібна сьогодні маленьким українцям та їх батькам. Сама ідея реабілітаційного центру належить дітям, які лікувалися в київських онколікарнях. Усі кошти, які будуть зібрані школярами та студентами, направлятимуться на будівництво реабілітаційного центру для онкохворих дітей «Будинок казки».

Добрі мрії збуваються!


Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua