Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду«Подаруй дитині книгу»

Благодійний фонд «Богуслав» прийняв участь у ІІ Київський міжнародній книжковій виставці - ярмарці «Книжкові контракти» з акцією «Подаруй дитині книгу». Святий Миколай щиро привітав дорослих і малечу із святом та урочисто відкрив ярмарок. Різноманіття дитячих книг, авторські книги з чудовими віршами та яскравими ілюстраціями, новорічні іграшки, розваги для дітей, створювали святкову атмосферу упродовж трьох днів. Всі учасники та багато гостей ярмарку долучилися до благодійності.

Дякуємо всім благодійникам, хто передав книги, розвиваючі ігри та іграшки для дітей, які лікуються в онкогематологогічному відділенні Київської обласної лікарні по вул. Багговутівській, 1:

Газеті «День»;

Іванюк С.С. – головному редактору журналу «Однокласник»;

Мельник І.А. – представнику видавництва «Світ»;

Акопян Н.Г. – представнику ТОВ «Видавничий дім»;

Волонській Н.І. – представнику «Картографія»;

Вороніній І. – представнику «Держкомтелерадіо»;

Веремійчич О.П. – представнику Видавництва ім. Олени Теліги;

Наталі – представнику магазину «Умка»;

Маковій М.Й., Пластуненко І.О., Шибіко Л.В., Іра та Саша, Кобелінська К.Ф., Білаш О.О., Жені Нагорній, Олесю а Ніні Григорян, Олені Дмитрівні, авторам дитячих книжок – Марії Бордонос, Аллі Сокол, Тетяні Пакалюк та багатьом іншим.

22 Грудня БФ «Богуслав» передав всі подарунки до бібліотеки дитячого онкогематологічного відділення, а це викликало жваву цікавість у малих читачів.Дякуємо працівникам газети «День», які безкоштовно передплатили п'ятничний номер цієї газети на лютий місяць для підопічних Благодійного фонду «Богуслав»:

Старобасанської школи-інтернату, дитячого будинку «Оберіг» м. Богуслава, будинку для людей похилого віку м. Богуслава, інвалідів.


Робимо добро разом!


Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua