Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду«Новорічний подарунок Вані Сідляру»


Ваня Сідляр, 2роки 6 місяців. Наше знайомство відбулося 14 Грудня. Мамі Людмилі - 39 років. Це вже четверта вагітність, Ваня – перша дитина, бажана та довгоочікувана. Передчасні роди та невтішний діагноз – ДЦП. Але Люда не втрачає надію, дуже любить синочка: дитина охайна, доглянута. У квартирі прибрано, затишно. У куточку красується пухнаста ялинка для Вані. Всі стіни обклеєні чорно-білими зображеннями предметів, щоб розвивати малюка. Люда весь час займається з Ваньою: то масаж, то вправи. Вона боїться заглядати у майбутнє, хіба що на рік. Розповідає про сина і плаче. Плаче, коли її ніхто не бачить, коли залишається сама вдома, коли гуляє з хлопчиком у лісі, який починається за вікном. Живуть Седляри на околиці Ірпіня у маленькій «гостинці». За 2,5 років випробували декілька методів лікування, але ставало гірше, з'являлися судоми. Після курсу лікувальної реабілітації у клініці доктора Козявкіна, Ваня вже почав тримати голову, зникли судоми. На рік потрібно пройти чотири таких курси.

Юля, племінниця мами Люди, розіслала звернення до різних організацій. Їм обіцяли допомогти. Седляри навіть білети купили туди і назад до Трускавця. Але за п'ять днів виявилося, що їх тільки поставили на чергу. Курс лікування починається 19 Грудня 2011 року.

Лікування (5650 грн.) оплатив Благодійний фонд «Богуслав». Дякуючи працівникам Банку «Богуслав», які зібрали кошти для акції «Допоможи Діду Морозу», Ваня вперше отримав найцінніший подарунок. Зараз Ваня з мамою у Трускавці, проходять курс лікувальної реабілітації.ПОДЯКА

Шановна Валентина Анатолівна та весь Колектив банку "Богуслав", дякуємо Вам за переведення коштів на курс реабілітації нашого маленького Седляра Івана. Дякує "Богуславу" не тільки мама та тато, дякує вся рідня від усього серця. Дякуємо за те, що трапилися такі сердечні люди, як Ви, які змогли допомогти, пройнялися нашим горем. Адже фонд "Богуслав" перший, який нам допоміг. Дякуємо Богу, за те що Він нам Вас послав. Дякуємо Людям, які робили благодійні внески в "Богуслав" та бажаємо їм приумноження своїх доходів.

З низьким укліном, повагою, шаною дякуємо Вам, Валентина та всьому колективу банку Богуслав, за допомогу.

Бажаємо здоров"я, щастя, Божої благодаті, а також великих грошових внесків в фонд Богуслав для виконання місії, яку Ви виконуєте.


З повагою мама Люда, тато Віталій, Юля та всі родичі.


Робимо добро разом!


Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua