Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуАкція «Подарунок Діда Мороза»


Благодійний фонд «Богуслав» спільно з Всеукраїнським Благодійним фондом «Соціальне Партнерство» з 12 по 16 січня вітали дітей з новорічними святами. Подарункові набори «Сніговик» та «Ведмедик Барні» порадували сотню дітей: 24 дітей з педіатричного відділення Охматдит, 30 дітей з Громадської молодіжної організації «Першоцвіт» з міста Богуслава Київської області, 19 дітей з дитячого будинку села Нове Залісся Київської області та 27 дітей з онкогематологічного відділення Київської обласної лікарні.

«Дуже люблю їсти шоколадки. Я рада, що Дід Мороз за мене не забув» - сказала Наталочка з дитячого будинку Нове Залісся.

«Ми подарували солодкі подарунки діткам, яким кожна позитивна емоція приносить користь. Вони особливо потребують нашої уваги та підтримки. Ми раділи разом з дітьми. Адже дарувати радість буває приємніше, ніж отримувати подарунки. Діти залюбки читали вірші, співали пісень, передавали вітання та подяку Діду Морозу» – відверто раділа Валентина Бевз, директор Благодійного фонду «Богуслав».«Приємно було бачити щиру радість, здивування в очах, широку усмішку на обличчях цих особливих дітей. Забагато свята, щастя не буває ніколи. Вони так допомагають всім нам у складні періоди життя» – поділився Артем Макєєв, Президент Всеукраїнського Благодійного Фонду «Соціальне Партнерство».

Це – перша спільна акція фондів. Благодійний фонд «Богуслав» вже п'ятий рік поспіль вітає із святами дітей з дитячих будинків та літніх людей з будинку пристарілих. За цей час вітання та подарунки отримали більше 1000 дітей та літніх людей.Всеукраїнський Благодійний Фонд «Соціальне Партнерство» щодня допомагає більше 1,5 тисячі людей через забезпечення їжею, одягом, медичне обстеження, обігрів у зимовий час та соціальну реабілітацію бездомних.  Довідка про ВБФ «Соціальне Партнерство»


Перейти на головну сторінку проекту «Здоров'я нації»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua