Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 
«…і природа, і розум, і слово Боже переконують нас бути товариськими з ближніми в своєму майні, податливими без ремствування, без скнарості, з ретельністю, лагідно й смиренно добросердно допомагати бідним, як братам у Христі й як членам громадянського суспільства».
Св. прав. Іоанн Кронштадтський

Проект «Спадщина»

Важливе місце в роботі Фонду посідає напрям роботи, направлений на сприяння охороні та збереженню культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури, місць поховань. Благодійний Фонд «Богуслав» створив проект «Спадщина».

 

Любіть українське. Виховуйте українське


Ідея культурологічної ініціативи «Любіть українське. Виховуйте українське»: збереження культурної спадщини України та традицій національного виховання.

Перебуваючи під впливом чужих культур, ми, українці, розгубили частину своєї власної. Тому необхідно повернутися трохи назад і віднайти те, що було загублено.

Детальніше...

Оновлений Храм12 Листопада 2011 року для парафіян церкви Миколи Чудотворця, що на вулиці Миколія села Медвин Богуславського району Київської області, відбулася довгоочікувана подія: у цей день урочисто освятили оновлений Храм, який можна назвати справжньою окрасою села.

Детальніше...


Фотовиставка газети «День» - 2010 2011 2012 2013 2014 2015


 

День міста Богуслава


10 Вересня 2011 року місто Богуслав відзначило День міста. За ініціативи Голови Правління фонду В.І. Романенка була реставрована алея Марусі Богуславки, яка є невід'ємною частиною історичної спадщини міста: покладена нова бруківка, встановлені зручні лави для відпочинку, діючі ліхтарі, висаджені квіти, розрівняні схили, висіяна трава. Це подарунок місту.

Результат не забарився: алея приваблює мешканці міста, з великим задоволенням походжають по ній богуславчани, як літні люди так і молоді подружжя з дітками. Крім того, в цей день наймолодші жителі міста отримали від Благодійного фонду ще подарунки – дитячі книжки, різнокольорові повітряні кульки та солодку вату. Здивування та радість на обличчях малечі, вдячність в очах дорослих – головна винагорода для благодійної справи. 

Свято-Макаріївська церква


Першою сходинкою цього проекту була реставрація купола храму Свято-Макарієвської церкви, яка включена в перелік історично-культурних пам'яток України, що потребують першочергових захисних заходів (розпорядження Президента України №20/2000-РП від 21 січня 2000 р.)

Скромна церква на вулиці Стара поляна, що на Юрковиці – одна з реліквій Києва. Вона відома далеко за межами не лише міста, а й країни. 14 травня Макаріївська церква відзначила 111-річницю від дня заснування.

Детальніше...

 

Преображенська церква урочище Гусинці


З метою духовного відродження України, пропагування ідей дбайливого ставлення до культурних надбань українського народу, збереження унікальної архітектурно-історичної пам'ятки XIX століття, Благодійний фонд «Богуслав» став ініціатором відбудови Преображенської церкви, яка знаходиться на Канівському водосховищі урочища «Гусинці» на території Сошниківської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Серед синьої гладі води та зеленого серпанку очерету стоїть Преображенська церква. Це — храм села Гусинці, яке зникло під водою в 70-х роках минулого століття при спорудженні Канівського водосховища. Дістатися до церкви можна тільки човном, взимку — дійти пішки льодом. Під мурами храму сидять рибалки: влітку — у човнах, взимку — над ополонками. По дорозі до церкви відкриваються мальовничі острови, безмежжя води та вишукані зарості латаття. З берега, де лише ліс та пісок, добре видно будівлю церкви та дзвіницю, що стоять за 200 метрів серед води, на мілині.

Детальніше...

 

«Православні святині України»


За ініціативи Фонду створено доповнення для автомобільних навігаторів «Паломництво до православних святинь України». Запропоновані маршрути охоплюють найбільш відомі православні християнські святі місця (240), де прочани можуть помолитися, поклонитися святим мощам, чудотворним іконам.

Детальніше...

 

Благодійний фонд «Богуслав» розпочав пошук історичних матеріалів для Інтернет-сайту «Православні святині України». Метою якого є популяризація культурно-історичної інформації про існуючі православні пам'ятки України.

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua