Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 
«Потрібно благодіяти і допомагати добровільно, охоче, щиро, привітно, з шанобливістю та невдаваною любов’ю до бідних, без усякого обурення, досади й презирства».
Св. прав. Іоанн Кронштадтський

Проект «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ»

Реалізуючи програму національно-культурного розвитку, Фонд започаткував проект, направлений на сприяння доступу малозабезпечених верств населення, в першу чергу дітей, позбавлених батьківської уваги, до культурних цінностей, художньої творчості, фізичного розвитку.


Громадське об'єднання «Першоцвіт»

Основна діяльність Богуславського районного об'єднання батьків, дітей та молоді з особливими потребами «Першоцвіт» спрямована на гармонійний розвиток дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства в Богуславському районі. На заняттях «Першоцвіта» діти та молодь з інвалідністю малюють, ліплять, роблять аплікації та вироби з природних матеріалів, грають в розвивальні ігри. Це допомагає їм в розкритті індивідуальних здібностей, самореалізації та інтеграції в суспільство. Від часу створення очолює громадську організацію Ніна Семесько.

  

Благодійний фонд «Богуслав» допомагає в організації дозвілля дітей з обмеженими можливостями. Основна мета фонду – створювати такі умови, щоб діти-інваліди відчували себе повноцінними членами нашого суспільства. Кожній дитині з будь-якими фізичними вадами важливо, щоб її сприймали та цінували такою, яка вона є. Потрібно тільки допомогти розкрити її образ та прагнути наблизити його до максимального задуму Творця.

Детальніше...

Старобасанська школа-інтернат

Благодійний фонд «Богуслав» узяв під опіку Старобасанську школу-інтернат у Чернігівській області.

  

Фонд допомагає адміністрації школи-інтернату створити умови для повноцінного розвитку дітей та збереженню їх здоров'я. Хотілося, щоб діти почували себе в інтернаті так, як вдома. Наші підопічні потребують особливої уваги, дружби не по службі, а з любові. Саме тому БФ «Богуслав» організовує спеціальні програми до свят, розвиває волонтерську службу. Ми віримо в те, що разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно!

Детальніше...

Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»

У рамках проекту «Чужих дітей не буває» Благодійний фонд «Богуслав» допомагає Дитячому будинку «Оберіг», розташованому в місті Богуславі Київської області. Від часу заснування (у 1998 році) в Дитячому будинку знайшли притулок більше 100 дітей.

БФ «Богуслав» одним із головних своїх обов'язків вважає турботу про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Колектив фонду робить усе можливе для щасливого дитинства малечі, намагаючись хоч трішки зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, щоб маленькі громадяни у майбутньому виросли достойними людьми.

  
Детальніше...

Богуславська спеціалізована школа № 1

Благодійний фонд «Богуслав» практично з перших днів свого існування взявся допомагати спеціалізованій школі № 1 м. Богуслава. Починаючи з 2008 року, сума допомоги сягнула вже понад 150 тисяч гривень.

Ремонт стін шкільного приміщення, створення нового класу для занять з «Основ християнської етики», придбання та встановлення шкільної огорожі, оснащення комп'ютерною та іншою технікою, ремонт шкільного автомобіля, комплектація спортзалу тренажерами та спортінвентарем – усі ці та інші численні шкільні проблеми вже вирішені БФ «Богуслав».

Детальніше...

 Дитячий будинок сімейного типу подружжя Сергія та Ірини Фисоченко

З 2013 року Благодійний фонд «Богуслав» здійснює допомогу Дитячому будинку сімейного типу подружжя Сергія та Ірини Фисоченко.

  

Цей дитячий будинок відкрив свої двері напередодні Дня святого Миколая – 18 грудня 2012 року. Приміщення у новобудові загальною площею 239 кв. м було облаштоване силами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та спонсорів відповідно до встановлених законодавством України вимог для проживання 12 осіб (10 дітей та 2 батьків-вихователів). Дитячий будинок має кімнати для дівчаток та хлопців, кімнату для ігор, туалетні кімнати, велику кухню та гостинну.

Детальніше...

 Допомога краматорським дітям

Благодійний фонд «Богуслав» з 2015 року здійснює допомогу вихованцям Краматорського центру соціально-психологічної реабілітації служби у справах дітей. Основне завдання центру – надання комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової допомоги дітям віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Допомога слабозорим дітям Київської спецшколи-інтернату № 5 ім. Якова Батюка

Більшість дітей, які мають проблеми із зором, навчаються й виховуються у спеціалізованих школах-інтернатах. У Києві – це школа-інтернат № 5 імені Якова Батюка по вул. Вишгородській, 35. У закладі створено всі умови для життя та навчання 160 дітей.

Детальніше...

Екскурсія вихованців недільної школи

Незабутні враження від екскурсії до Києва залишились у 22 вихованців недільної школи при Свято-Миколаївському храмі с. Медвин Богуславського райну.

Благодійний фонд «Богуслав» підготував для учасників екскурсії дуже цікаву та насичену програму: екскурсію по Києво-Печерській Лаврі, Ближніх печерах, поїздку у Введенській чоловічий монастир, а після частування смачним обідом – екскурсію у зоопарк з веселими атракціонами.

Детальніше...

Благодійний вечір «Наші діти» у рамках Київського Міжнародного Кінофестивалю

1 червня 2009 року відбувся Благодійний вечір «Наші діти» в рамках Київського Міжнародного Кінофестивалю, присвяченого Дню захисту дітей.

Київський Міжнародний Кінофестиваль, який у 2009 році очолив народний артист України Богдан Ступка, — один з наймасштабніших заходів у сфері кіно. У конкурсній та позаконкурсній програмах Фестивалю взяли участь 39 фільмів із 30 країн світу.

Детальніше...  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua