Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуСтаробасанська школа-інтернат


Благодійний фонд «Богуслав» узяв під опіку Старобасанську школу-інтернат у Чернігівській області.

Фонд допомагає адміністрації школи-інтернату створити умови для повноцінного розвитку дітей та збереженню їх здоров'я. Хотілося, щоб діти почували себе в інтернаті так, як вдома. Наші підопічні потребують особливої уваги, дружби не по службі, а з любові. Саме тому БФ «Богуслав» організовує спеціальні програми до свят, розвиває волонтерську службу. Ми віримо в те, що разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно!БФ «Богуслав» долучився до капітального ремонту приміщення гімнастичної зали, яку фактично побудовано на місці зруйнованої оранжереї. Для покращення побуту дітей в умовах частого відключення електроенергії фонд придбав генератор струму. Подарував новенький комп'ютер. На прохання дирекції Старобасанської школи-інтернату БФ «Богуслав» закуповує необхідні для школярів одяг, взуття, вітаміни, медикаменти, а також засоби гігієни та санітарії. Не забуває фонд поповнювати книжками і шкільну бібліотеку. А для підвищення культурного та освітнього рівня організовує вихованцям інтернату екскурсії до Києва. Щороку БФ «Богуслав» передплачує для учнів і вчителів школи-інтернату періодичні видання, а до новорічних свят для привітання дітей та вручення їм новорічних подарунків організовує казкові вистави з залученням акторів театральних студій.Події минулих років...

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік

2011 рік

2010 рік

2009 рік

2008 рік


Лист-подяка фондуБлагодійний фонд та дирекція школи-інтернату будуть щиро вдячні всім, хто бажає допомогти в реконструкції та розширенні учбового корпусу.

Кошти просимо перераховувати на розрахунковий рахунок Фонду з поміткою «Благодійна допомога для Старобасанської школи-інтернату».Перейти на головну сторінку проекту «Чужих дітей не буває»

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua