Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуКиївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»


У рамках проекту «Чужих дітей не буває» Благодійний фонд «Богуслав» допомагає Дитячому будинку «Оберіг», розташованому в місті Богуславі Київської області. Від часу заснування (у 1998 році) в Дитячому будинку знайшли притулок більше 100 дітей.

БФ «Богуслав» одним із головних своїх обов'язків вважає турботу про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Колектив фонду робить усе можливе для щасливого дитинства малечі, намагаючись хоч трішки зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, щоб маленькі громадяни у майбутньому виросли достойними людьми.

  

Фонд регулярно організовує екскурсії дітей до визначних місць Києва, запрошує колективи дитячих театрів для проведення святково-розважальних вистав. На прохання адміністрації Дитячого будинку Благодійний фонд встановив нові вхідні двері та купує необхідне обладнання для Дитбудинку.

Закуповує також необхідні засоби гігієни, дитячий одяг та взуття, іграшки, розвиваючі ігри, дитячі книжки, відеокасети, диски з дитячими фільмами, різноманітні подарункові набори.

З 22 грудня 2014 року Дитячий будинок «Оберіг» має назву «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»».Події минулих років...

2016 рік

2015 рік

2013 рік

2012 рік

2011 рік

2010 рік

2009 рік

 

Благодійний фонд та дитячий будинок «Оберіг» будуть щиро вдячні всім бажаючим допомогти.

Кошти просимо перераховувати на розрахунковий рахунок Фонду з поміткою «Благодійна допомога для дитячого будинку «Оберіг».


Не завжди є можливість перерахувати кошти, але якщо у Вас є бажання допомогти дітям, Ви можете передати дитячі речі, взуття (у пристойному вигляді), книжки, працюючі комп'ютери, диски із записами дитячих фільмів та навчальних програм.

Ми з радістю передамо Ваші подарунки в дитячий будинок, школу чи інтернат.Перейти на головну сторінку проекту «Чужих дітей не буває»

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua