Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуЕкскурсія вихованців недільної школи


Незабутні враження від екскурсії до Києва залишились у 22 вихованців недільної школи при Свято-Миколаївському храмі с. Медвин Богуславського району.

Благодійний фонд «Богуслав» підготував для учасників екскурсії дуже цікаву та насичену програму: екскурсію по Києво-Печерській Лаврі, Ближніх печерах, поїздку у Введенській чоловічий монастир, а після частування смачним обідом – екскурсію у зоопарк з веселими атракціонами.Юні медвинці відвідали також цікаву експозицію у Музеї мініатюр Миколи Сядристого, що знаходиться на території Києво-Печерського заповідника.

Отець Петро Доброцький, настоятель медвинського храму, власним прикладом вчив дітей, як потрібно поводитись, увійшовши до храму. Що свічку треба ставити не спішно, звертаючись до Бога про здоров'я своє або своїх рідних.

Багато людей вірять в Бога, але до церкви не ходять, почуваючи там себе невпевнено через те, що не знають навіть, як правильно перехреститись. Але як їм пояснити, скільки у богослужінні глибини, втіхи, скільки світла, сили та правди!…

Одне з основних завдань БФ «Богуслав» – всебічне сприяння духовному відродженню України. Тому фонд ініціює та підтримує заходи з виховання у підростаючого покоління непорушної віри в Бога та знань про духовні скарби: вчитись життєвій мудрості від Того, Хто дбає про кожну людину.

Сповнені позитивними враженнями від поїздки, діти вже мають нові плани на наступний рік: екскурсію до Феофанії.


Перейти на головну сторінку проекту «Чужих дітей не буває»

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua