Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуБогуславська спеціалізована школа № 1


Благодійний фонд «Богуслав» практично з перших днів свого існування взявся допомагати спеціалізованій школі № 1 м. Богуслава. Починаючи з 2008 року, сума допомоги сягнула вже понад 150 тисяч гривень.

Ремонт стін шкільного приміщення, створення нового класу для занять з «Основ християнської етики», придбання та встановлення шкільної огорожі, оснащення комп'ютерною та іншою технікою, ремонт шкільного автомобіля, комплектація спортзалу тренажерами та спортінвентарем – усі ці та інші численні шкільні проблеми вже вирішені БФ «Богуслав».

У 2008 році Фонд організував творчу зустріч учителів та учнів з молодим талановитим поетом Юрієм Тітовим.

18 квітня 2008 року Фонд виділив 16000,00 грн. для проведення ремонту стін шкільного приміщення, а у вересні 2008 – 10000,00 грн. для придбання та встановлення огорожі на території шкільного подвір'я. У грудні 2008 року, до новорічних свят Благодійний фонд «Богуслав» подарував школі № 1 біговий тренажер, штанговий комплекс, набір гантелей, гімнастичну стінку та набивний м'яч для проведення уроків фізичної культури та позакласних занять. Заняття спортом не тільки допомагають досягти відмінного здоров'я та зміцнення організму, а й прекрасно загартовують характер, роблячи дитину вольовою і рішучою.

  

У травні 2009 року на прохання дирекції школи БФ «Богуслав» придбав газонокосарку для приведення в естетичний стан території навчального закладу, а також надав матеріальну допомогу на суму 5000,00 грн. У квітні фонд здійснив дитячі мрії крокувати в ногу з часом, передавши школі 5 комп'ютерів, завдяки яким учні тепер можуть навчатись та готуватись до зовнішнього незалежного тестування та вступу до вузів. А у вересні «Богуслав» передав ще один комп'ютер для педагогічного колективу, а також виділив благодійну фінансову допомогу розміром 4500,00 грн. для участі в заключній частині громадської акції «Флагман сучасної освіти України», що відбувся у січні 2010 року в м. Києві. А 18 грудня 2009 року, напередодні Дня святого Миколая, Фонд завітав до м. Богуслава та привітав дітей школи №1 солодкими подарунками.

У квітні 2010 року представник Благодійного фонду вручила приз – ноутбук Asus N61VG вартістю 7912,00 грн. ученицям Загальноосвітньої школи № 1 м. Богуслава, переможцям районних, обласних олімпіад (фізика, географія) Лінській Вікторії та переможці ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії Лінській Світлані (8-Б клас, вчитель Накоренко І.С.). У червні 2010 року БФ «Богуслав» оплатив 9860,00 грн. за екскурсію педагогічного колективу школи до Святогірської лаври у Донецькій області. Відвідування цих святих місць значно посприяло моральному очищенню людей, їх духовному зростанню, наближенню до високих моральних цінностей.

12 серпня Благодійний фонд виділив 10000,00 грн. для ремонту шкільного автомобіля.

У грудні 2010 року, на свято Наума, Фонд також завітав до діток ЗСШ № 1 та нагородив їх преміями та цінними подарунками на суму 3000,00 грн.

У 2011 році Фонд виділив 66974,00 грн. на створення нового класу для занять з Основ християнської етики. З нуля облаштовано навчально-методичний кабінет, замовлені, закуплені та перевезені з Білої Церкви та Миронівки престол, жертовник, завіси, покривала та покрівці; спеціально закуплені ікони Кирила та Мефодія. У своєрідному храмі є навіть антимінс, який дозволяє священикам проводити служби. А уроки, проведені в кабінеті, сприяють духовному становленню та вдосконаленню особистості, допомагають дітям долучитися до традиційних християнських цінностей.

  

У 2012 році в рамках впровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховний процес, Благодійний фонд «Богуслав» забезпечив учнів та педагогів школи №1 іще 4 комп'ютерами.

  

Того ж року Фонд двічі нагородив преміями та цінними подарунками переможців районних шкільних олімпіад школи №1 м. Богуслава, загальна сума: 6000,00 грн.

  

27 грудня 2014 року БФ «Богуслав» та запрошені актори-волонтери театру «Місто сонця» завітали до м. Богуслава та привітали виставою «Бременські музиканти» дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Богуславської ЗСШ № 1 та інвалідів ГО «Першоцвіт».

  

Майстерна гра акторів театру «Місто сонця» захоплювала увагу глядачів, викликаючи в залі сміх і вигуки. Творчий колектив подорожуючого театру з радістю дарував дітям свято.

В кінці вистави Дід Мороз вручив усім підопічним новорічні подарунки. А на пам'ять про свято актори охоче фотографувалися з дітьми на згадку: і Трубадур, і Принцеса, і Отаманша.

  

15 травня 2015 року БФ «Богуслав» нагородив ювілейними виданнями творів М.В. Гоголя (у 4-х томах) 17 учнів Богуславської спеціалізованої школи № 1 – переможців шкільних олімпіад.


Перейти на головну сторінку проекту «Чужих дітей не буває»

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua