Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду Дитячий будинок сімейного типу подружжя Сергія та Ірини Фисоченко


З 2013 року Благодійний фонд «Богуслав» здійснює допомогу Дитячому будинку сімейного типу подружжя Сергія та Ірини Фисоченко.

  

Цей дитячий будинок відкрив свої двері напередодні Дня святого Миколая – 18 грудня 2012 року. Приміщення у новобудові загальною площею 239 кв. м було облаштоване силами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та спонсорів відповідно до встановлених законодавством України вимог для проживання 12 осіб (10 дітей та 2 батьків-вихователів). Дитячий будинок має кімнати для дівчаток та хлопців, кімнату для ігор, туалетні кімнати, велику кухню та гостинну.

Родина Фисоченко, Сергій та Ірина виявили бажання створити середовище для дітей-вихованців, в якому вони могли б зростати, навчатись та розвиватись, а в майбутньому бути гідними членами суспільства, адаптованими до нього.

«Головна мета нашої сім'ї, – розповідає мати-вихователька Дитбудинку Ірина, – це допомога знедоленим дітям: дітям, які позбавлені батьківського піклування, сиротам, бездоглядним та безпритульним, дітям, які стали жертвами своїх власних родин, байдужості оточуючих та суспільства. Основна ціль – дати дитині сім'ю, родинне тепло, сімейний затишок, піклування, окутати батьківською любов'ю, і, звичайно ж, забезпечити усім необхідним для повноцінного та всебічного розвитку.

  

Ці діти, незважаючи на свій вік, вже натерпілися в своєму житті, вони не мали елементарних умов для повноцінного розвитку та виховання, потерпали від насилля, часто змушені були самі шукати собі їжу, одяг, притулок. Вони не знали, що таке сімейний затишок, тепло рідної домівки, батьків.

  

Звісно, для розвитку та виховання дитини важливою є сім'я, де панують гармонія, взаєморозуміння, любов. Тому, ми, сім'я Фисоченко, прагнемо дати своїм дітям усе: і міцне здоров'я, і гарний літній відпочинок, і здорове харчування, і пристойний одяг до школи, – щоб вони відчували себе такими, як усі ті, хто має рідну сім'ю».

Подружжя Фисоченко на сьогоднішній день взяли на виховання 8 дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Серед них Дмитрик 2011 р.н. та його сестра Оля (2002 р.н.). Вони прийшли в цю сім'ю майже напередодні новорічних свят.Найстарша серед дітей Настя – 1997 р.н. Вона закінчила школу та навчається на перукаря-модельєра. У Насті є рідна сестричка Яніна (2001 р.н.) та братик Кирило (2002 р.н.).
Ще цю велику родину доповнюють Паша (2000 р.н.) та його сестричка Анастасійка (2003 р.н.). Вони дуже дружні, завжди переживають одне за одного.

А ще є маленький веселун Данилко (2007 р.н.) і, звичайно ж, Каріночка (2004 р.н.) – рідна донька Ірини та Сергія. Каріна з благородністю та щирим відкритим серцем розділила безмежну любов та турботу своїх батьків з дітками, які потребують любові, уваги, підтримки та захисту.

Сергій та Ірина Фисоченко працюють не лише з обездоленими дітьми, а й з їхніми, втратившими надію в життя, біологічними батьками, надихаючи їх та показуючи, що життя може бути іншим, щасливим та прекрасним. За три роки плідної праці подружжя вже виховало та повернуло рідним батькам шість дітей-випускників. Серед них Витісові Аліна та Кароліна, які прожили в ДБСТ півроку. За цей період дітки пройшли реабілітацію та лікування. Оскільки Кароліна в свої чотири роки зовсім не могла говорити та була занедбаною, з нею працювали логопед, психолог та вузькі спеціалісти. До своїх рідних батьків також повернулися сім'я Колченко, проживши в ДБСТ майже рік. Ромчик не вмів навіть повзати, не то щоб ходити, а дівчатка Аліна та Ілона були маленькими дикунами. Та завдяки наполегливій праці та недоспаним ночам батьків-вихователів, дівчата перетворились на чарівних, манірних принцес, а Рома, пройшовши реабілітацію, побіг на своїх маленьких ніжках до рідної матусі. Таким же чином прийшла радість і до Михайлика, якому на той час було 13 років. Як би там не було, але діткам краще зі своїми рідними батьками, адже саме так закладено природою. Це справді дивовижно, коли рідні батьки возз'єднуються зі своїми дітьми та знову знаходять жагу до життя! Значить, кожен прожитий день Ірини та Сергія не даремний.

  

БФ «Богуслав» у 2013 році організував Хрещення трьох дітей з Дитбудинку: Насті, Яни та Кирила. Таїнство здійснив настоятель Храму Іоана Богослова отець Олександр. А у 2014 році за сприяння БФ «Богуслав» відбулось освячення самого приміщення дитячого будинку.

Щороку «Богуслав» вітає дітей дитячого будинку із святами: на Великдень це – запашні пасочки, а у зимові свята дітки отримують новорічні подарункові набори цукерок та пряники-«миколайчики». По можливості, Благодійний фонд закуповує необхідне для сім'ї, передає предмети одягу тощо. Так, у 2013 році БФ «Богуслав» подарував діткам омріяний фотоапарат, а 18 січня 2016 року Дитячий будинок сімейного типу подружжя Фисоченко отримав в подарунок від Фонду килимове покриття в ігрову кімнату вартістю 3000 грн.

Килим чудово вписався до інтер'єру Дитбудинку. Діти одразу полюбили подарунок, адже оригінальний дизайн килима у вигляді міста з дорогами, річками, озерами та природою дозволяє розвивати дитячу уяву, зміцнює командний дух та зближує новознайдених братів та сестер, які здається ще зовсім недавно не знали, що таке сім'я. Батьки-вихователі підкреслили: «Радості немає меж!!! І малі, і старші – всі грають в машинки на новому килимі».У січні 2016 року на прохання Сергія та Ірини, БФБ придбав для Олечки зимову куртку вартістю 1000 грн.А напередодні Великодня для Дитячого будинку подружжя Фисоченко був переданий запашний подарунок від партнерів фонду – кондитерської компанії «Маріам-С». Кожна дитина змогла поласувати власною свіжою паскою.


11 травня 2016 року команда БФ «Богуслав» завітала до ДБСТ подружжя Фисоченко. Сім'я Фисоченко дуже гостинно зустріла представників Фонду, накривши стіл з власноруч печеними пиріжками, домашнім компотом та цукерками; зробили екскурсію по квартирі, яка супроводжувалась захопливими розповідями про досягнення кожної дитини. Чудове враження склала чистота та світлість квартири, дитяча доброта та вихованість а також, звичайно ж, гармонія, яку неможливо не відзначити, перебуваючи у дитячому будинку. Складно уявити, скільки роботи вкладається батьками-вихователями для досягнення та підтримання усього цього – щоденно, щогодинно, щохвилинно. Низький уклін вам, Сергію та Ірино!

«Богуслав» теж прийшов не з пустими руками. 9 яскравих дитячих шампунів та рідкого мила від ТОВ «ЕЛЬФА ЛАБОРАТОРІЯ» тепер служитимуть великій сім'ї подружжя Фисоченко. А на кухні вже красується оригінальний та практичний столовий набір «Кухарик».


Зігріли увагою воїнів

У червні 2016 року вихованці Дитячого будинку подружжя Сергія та Ірини намалювали для воїнів 25 батальйону «Київська Русь» патріотичні малюнки. Голуби, українська символіка, військова техніка, гасла «Слава України!» – малюнки наших дітей стали оберегами для захисників! У кожному малюнку – дитяча любов, вдячність, повага й побажання бійцям повернутися додому живими!

 

Дякуємо всіх дітей за підтримку
Збройних Сил України!!!Перейти на головну сторінку проекту «Чужих дітей не буває»

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua