Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуГромадське об'єднання «Першоцвіт»


Основна діяльність Богуславського районного об'єднання батьків, дітей та молоді з особливими потребами «Першоцвіт» спрямована на гармонійний розвиток дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства в Богуславському районі. На заняттях «Першоцвіта» діти та молодь з інвалідністю малюють, ліплять, роблять аплікації та вироби з природних матеріалів, грають в розвивальні ігри. Це допомагає їм в розкритті індивідуальних здібностей, самореалізації та інтеграції в суспільство. Від часу створення очолює громадську організацію Ніна Семесько.

  

Благодійний фонд «Богуслав» допомагає в організації дозвілля дітей з обмеженими можливостями. Основна мета фонду – створювати такі умови, щоб діти-інваліди відчували себе повноцінними членами нашого суспільства. Кожній дитині з будь-якими фізичними вадами важливо, щоб її сприймали та цінували такою, яка вона є. Потрібно тільки допомогти розкрити її образ та прагнути наблизити його до максимального задуму Творця.

З 2012 року, БФ"Богуслав" щорічно організовує літній морський відпочинок та лікування «першоцвітовців» у санаторії "Борисфен" (м. Очаків Миколаївської області). За 2012-2015 роки вже оздоровлено 10 дітей-інвалідів з діагнозом ДЦП на загальну суму 35 680 грн.Події минулих років...

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік

2011 рік


Перейти на головну сторінку проекту «Чужих дітей не буває»

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua