Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «ВИДАВНИЧА СПРАВА»

Зінаїда Косицька «Небо і ми»
(Біблійні оповідання для маленьких)


Початком проекту «ВИДАВНИЧА СПРАВА» стала повна фінансова підтримка видавництва книги Зінаїди Косицької «Небо і ми» (Біблійні оповідання для маленьких).

Автор книги — ерудована православна жінка, яка більше 10 років готувала цю книгу разом зі своїми дітьми Марійкою та Миколою. Книга написана від душі простою, лагідною материнською мовою, де витинанками переплітаються дитячі спогади та роздуми. Серце автора переповнене любові, що і знайшло відображення у кожному слові.

Книга видається з благословення Блаженнійшого Володимира Митрополита Київського і Всієї України і ставить за мету сприяння духовному відродженню України, розвитку православної релігії, сприяння розвитку культури, освіти та суспільної моралі підростаючого покоління.

Книга розрахована на дошкільний та молодший шкільний вік і рекомендована для використання на уроках християнської культури в початкових школах і під час занять у церковних недільних школах. Священна історія, подана у формі бесіди, захоплює реальним відчуттям подій і дає можливість сучасному читачеві стати ближче, майже заглянути в стародавні часи та сформувати власну позицію і світогляд. Післямова до дорослого читача резюмує багаторічний досвід роботи з дітьми і містить орієнтовну програму знань, що допоможе в плануванні та систематизації навчальної роботи вчителів та батьків.


Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»

 

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua