Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду 
Являючи плід благочинності, ти збереш його сам для себе, тому що благочинність добрих справ вертається до тих, хто дає».
Свт. Василь Великий

Проект «ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ»

Це – один з основних напрямів роботи БФ "Богуслав», що ставить за мету:

  • сприяння духовному відродженню України та розвитку Православ'я;
  • здійснення духовного виховання молоді;
  • задоволення духовних, оздоровчих та естетичних потреб громадян;
  • надання підтримки людям, що перебувають у складних життєвих обставинах.


Офіційний сайт Богуславського благочиння

З кінця січня 2015 року успішно функціонує сайт Богуславського благочиння bogblag.org.ua, розроблений та створений Благодійним фондом «Богуслав». Понад півроку йшла робота над веб-сторінками: спеціалісти працювали над дизайном, а для заповнення сайту проводились зустрічі з настоятелями та парафіянами храмів Богуславського благочиння, опрацьовувались різноманітні історичні книги та авторитетні інтернет-ресурси. Цікаві, раніше невідомі факти були почуті від отців та прочан, розмови з якими записувались на диктофон, а потім ретельно прослуховувались та оформлялись в текст.

   

Детальніше...

 

VII Міжнародна Пасхальна Асамблея – 2015
«Духовність єднає Україну»

З 13 по 24 квітня 2015 року в Україні пройшла VIІ Міжнародна Пасхальна Асамблея-2015 «Духовність єднає Україну». Шанувальники академічного мистецтва мали унікальну можливість насолоджуватися музикою різних епох та національних культур, захоплюватися майстерністю видатних виконавців та оцінити талант молодих. А головне – долучитися до цього свята музики змогли усі: вхід до багатьох концертних залів (зокрема й у храмах різних конфесій) був вільним! Асамблея проходила за підтримки Міністерства культури України, Національної академії мистецтв України, під патронатом Українських Православних Церков.

   

Детальніше...

 

Будівництво Духовно-просвітницького Центру та будинку для людей похилого віку

Благодійний фонд «Богуслав» займається будівництвом Духовно-просвітницького Центру, скверу та будинку для людей похилого віку по вул. Стара Поляна, 79-81 та вул. Отто Шмідта, 1 у Шевченківському районі м. Києва навпроти храмового комплексу Свято-Макаріївської церкви. Діяльність Духовно-просвітницького Центру має сприяти розвитку духовності, культури, просвітництва в Україні. У Центрі діятимуть церква Св. Георгія Побідоносця, недільна школа, кінолекторій духовного спрямування, бібліотека, різноманітні дитячі гуртки, безкоштовна їдальня.

   

Детальніше...

 

Свято-Успенський Патріарший Одеський чоловічий монастир

Цей монастир має нелегку долю. Історія виникнення його пов'язана із трагічним випадком на початку 19-го століття, а за радянські часи Свято-Успенський Патріарший монастир пережив багато страшних подій. Зараз ведеться активне відродження монастиря. Закінчилось будівництво головного собору на честь ікони Божої Матері «Життєдайне джерело» з нижнім храмом на честь преподобного Кукші Одеського, дзвіниці з храмом святих мучеників Бориса та Гліба. Продовжуються роботи по внутрішньому оформленню собору та будівництву готелю для прочан. Правління Благодійного фонду «Богуслав» прийняло рішення прийняти посильну фінансову участь у будівництві готелю для прочан Свято-Успенського Патріаршого Одеського чоловічого монастиря.

   

Детальніше...

 

Каплиця святого праведного Іова Багатостраждального

25 Грудня 2011 року відбулась важлива подія: у селі Віта-Поштова (Києво-Святошинський р-н, Київська область) за ініціативи та на кошт Благодійного фонду «Богуслав» побудовано та освячено каплицю святого праведного Іова Багатостраждального.


   

Детальніше...

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua