Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «ВИДАВНИЧА СПРАВА»

Архієпископ Волоколамський Іларіон (Алфеєв) «Таїнство віри»


Архієпископ Волоколамський Іларіон нині очолює Відділ зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату. Проте владику більше знають як богослова, здатного зрозуміло й доступно, простою мовою викласти вчення Церкви. Книга архієпископа Іларіона «Таїнство віри» належить до релігійних бестселерів, які давно й міцно увійшли до золотого фонду християнської літератури. Книга є чудовим введенням до християнського віровчення, молитви та богослужіння підходять як православним так і неправославним читачам. Книга глибока і одночасно доступна, написана в святоотцівському дусі, але сучасною мовою, відкрита для майбутнього. Передмову до українського видання написав Блаженніший Митрополит Володимир. За словами владики, поєднання наукового підходу з натхненною проповіддю роблять книгу особливо переконливою та цікавою.

Архієпископ Іларіон, автор книги: «Коли ця книга писалася, релігійне відродження у наших країнах тільки починалося і відчувався великий духовний голод, богословської література дуже бракувало. Насправді, до написання книги мене підштовхнули обставини. Просто мені потрібно було студентам щось розповідати про догмати, а мені хотілося розповісти їм так, щоб це було якщо не цікаво, то хоча б зрозуміло».

Уперше книга «Таїнство віри» вийшла 1992 року, з того часу вона неодноразово перевидавалася різними мовами. Тепер, окрім англійського, німецького, французького та японського перекладів, з’явився ще й український. Книга «Таїнство віри» видається накладом 1000 примірників. Благодійний фонд «Богуслав» прийняв участь у виданні книги українською мовою.


Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»

 

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua