Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 
«Як вся природа ділиться з нами своїми скарбами, багатствами, так і ми повинні ділитися один з одним своїм надбанням для блага загального».
Св.прав. Іоанн Кронштадтський

Талановите майбутнє


«Поет у колясці»

Наступний напрямок роботи Благодійного фонду — надання допомоги талановитій творчій молоді, студентам, учням.

Започаткував цей напрямок проект «Поет у колясці». Благодійний фонд здійснює благодійну допомогу молодому талановитому поету Юрію Тітову, члену Національної спілки письменників України. Поет, освячений Божою Любов’ю. Він є Кавалером ордена преподобного Іллі Муромця, лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних премій і фестивалів, автором книжок поезій: «Вічний шлях» (1997), «Обличчям до небес» (1999), «Під вічним горінням свічі» (2001), «Моя душа не може не співати», «У Святім ореолі» (2007).

Детальніше...


Танцювальний колектив Школи Мистецтв

Танцювальний колектив Богуславської Школи Мистецтв, як переможців обласного конкурсу «Дебют», запросили на Міжнародний фольклорний фестиваль «Пазарджик-2009», який проводився у Болгарії з 11.06.09 по 15.06.09. Не всі батьки мали можливість оплатити переїзд дитини закордон. Тому Благодійний фонд «Богуслав» виділив кошти на організацію цієї поїздки.


Нагородження переможців шкільних олімпіад

17 квітня Загальноосвітня спеціалізована школа №1 міста Богуслава святкувала 89-ту річницю з дня відкриття. Вітали педагогічний колектив та визначних учнів школи. Представник Благодійного фонду вручила приз (ноутбук) ученицям Загальноосвітньої школи №1 м. Богуслава, сестрам-близнятам, переможцям районних, обласних олімпіад (фізика, географія) Лінській Вікторії та переможці ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії Лінській Світлані (8-Б клас, вчитель Накоренко І.С.)


Владислав Лелюшкін - співочий син України

Владиславу Лелюшкіну - 9 років, дитина з унікальним голосом. Займається вокалом у Заслуженої артистки естрадного мистецтва України Оксани Голуб з жовтня 2010 року. Навчається у Дитячій школі мистецтв №7 міста Києва.

Детальніше...


Фестиваль творчості «Україно моя»

Те, що люди з особливими потребами можуть жити повноцінним та яскравим життям, довели сто двадцять молодих людей з функціональними обмеженнями, які взяли участь у Київському міському фестивалі «Україно моя». Вони не лише представили свої творчі роботи, а й грали, співали й танцювали на великій сцені.

Детальніше...


Літературно-мистецьке свято з нагоди 10-річчя «Шкільного журналу»

19 жовтня БФ «Богуслав» узяв участь у святі з нагоди 10-річного ювілею «Шкільного журналу», яке відбулося в Будинку письменників України.

Детальніше...


Конкурс юних поетів
«Зерна доброти» - 2012, 2013, 2014, 2015, 2016Конкурс молодих художників
«Кришталева палітра» - 2012, 2013, 2014Міжнародний фестиваль - конкурс юних музикантів «Акорди Хортиці» - 2012, 2013Пісенно-мистецьке свято «Осіннє золото»

28.12.2012 за повного фінансування Благодійного фонду «Богуслав» виготовленні нагрудні знаки Літературно-мистецької премії ім. Д. Луценка "Осіннє золото". Дмитро Омелянович Луценко – видатний поет, автор улюблених народом пісень, ніжний і трепетний лірик. Секрет його творчості криється у маминій пісні, батьківській праці, у світлі домашнього вогнища.

Детальніше...


«Студія ДІМФО» народжує таланти

19.09.2013 року БФ «Богуслав» з редакцією журналу «Радуга» подарували дитячу бібліотечку Творчому об'єднанню дітей і молоді з фізичними обмеженнями «Студія ДІМФО» з нагоди 15-ї річниці від дня створення цієї організації.

Детальніше...

 

 

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua