Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

ЗЕРНА ДОБРОТИ - 2013
17 квітня 2013 р. в Інституті філології Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти» – 2013. Конкурс започатковано у минулому році Малою академією наук учнівської молоді Київської області.

Актовий зал Інституту філології зібрав 140 фіналістів і переможців конкурсу, вчителів, що їх підготували, членів журі, запрошених гостей. Усього на цьогорічний конкурс надійшло понад шістсот віршів школярів.

Перед присутніми з вітальним словом виступив директор інституту філології КНУ ім. Шевченка, доктор філологічних наук, професор Григорій Фокович Семенюк. Він побажав всім учасникам конкурсу нових успіхів у творчості.

Усі переможці, вчителі та учасники літературно-мистецького свята поезії отримали книжкові подарунки. Відзначено і ученицю, яка вже видала власну авторську поетичну збірку «Росинці рідній оду присвячу». Це Парасюк Катерина, учениця 10 класу Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівського району.

Усі діти, які зайняли з І по ІІІ місця, читали власні вірші. В них - про любов до батьків, до рідної мови, до природи рідної України.

Письменники Київщини захоплено розповідали юним поетам про світ поезії та читали свої найкращі вірші. На святі прозвучали і поезії Юрія Тітова, члена Національної спілки письменників України, а також незабутнього письменника і академіка Дмитра Білоуса.

Окрасою свята став виступ Народного хору Віталія Лисенка й учнівського хору «Сходинки» під керівництвом заслуженого працівника культури України І.В. Якубовської.

Організатори конкурсу, письменники і журналісти відмітили, що не зважаючи на те, що обласний конкурс «Зерна доброти» проводиться лише другий рік поспіль, він вже набув нової якості і літературної ваги. Мети конкурсу теж досягнуто: відзначено та підтримано обдарованих учнів, які через художнє слово вчаться розуміти прекрасне, нести добро, гармонію і любов, вчаться виражати через слово духовність особистості.

БФ «Богуслав» з радістю долучається до організаційної підтримки у проведенні цього свята поезії та бажає «Зернам доброти» нових сходинок! А Любов, яка проросте з цих зерняток нехай прикрашає нашу країну і весь світ!
Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua