Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

«Студія ДІМФО» народжує таланти19.09.2013 року БФ «Богуслав» з редакцією журналу «Радуга» подарували дитячу бібліотечку Творчому об'єднанню дітей і молоді з фізичними обмеженнями «Студія ДІМФО» з нагоди 15-ї річниці від дня створення цієї організації.

Немає дітей без талантів – з таким переконанням працюють фахівці цієї унікальної установи. Тут дитина може спробувати себе у бісероплетінні, малюванні, художній вишивці чи співах. Або зайнятися незвичайними видами мистецтва, такими як ліплення з солоного тіста, аплікація із зернят, квілінг, фітодизайн чи художня вишивка стрічками.

Викладачі дитячої студії працюють у свій вільний час за покликанням свого серця, на громадських засадах. Вони щиро дарують дітям свою любов та створюють всі умови для того, щоб діти відчували себе повноцінними членами нашого суспільства. З допомогою таких професіоналів-педагогів діти втілюють в життя свої фантазії, поступово перетворюючись у маленьких чарівників.

В цьому можна переконатися, завітавши в студію на гостину. У майстерні творчого об'єднання у декілька рядів на стінах висять художні роботи юних митців. Ці картини випромінюють таке світло, що теплом зігрівається все навкруги. Такою відвертою мовою творчості дітки-інваліди розповідають людству про свої радощі, переживання та надію...

У святкових заходах з нагоди 15-річчя від дня створення «Студії ДІМФО» також взяли участь Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко, представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, інші установи та організації.

На урочистостях Голова правління "Студії ДІМФО» А. Тетервачук за постійну підтримку та сприяння діяльності організації, допомогу в реалізації соціальних програм та з нагоди 15-річчя з дня створення Об'єднання вручила Подяку Благодійному фонду «Богуслав» з побажанням міцного здоров'я, добробуту, процвітання та щирою вдячністю за співпрацю. Це було приємною несподіванкою!

Творча співпраця над спільними проектами триває!


Довідково

«Студія ДІМФО» була заснована батьками дітей з інвалідністю, працює вже 15 років. Основна діяльність організації спрямована на гармонійний розвиток дітей та молоді з фізичними обмеженнями, допомогу в розкритті індивідуальних здібностей, надання можливості самореалізації та інтеграції в суспільство. У студії працює 8 гуртків, де діти пізнають основи образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, музики, сценічного мистецтва, комп'ютерної графіки тощо.

Вихованці студії (а це близько 100 осіб віком до 27 років) – лауреати та переможці багатьох міських та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. До «Студії ДІМФО» приймають всіх охочих. Навчання безкоштовне.

Від часу створення очолює громадську організацію Голова правління Анна Анатоліївна Тетервачук.
Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua