Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

Літературно-мистецьке свято
ЗЕРНА ДОБРОТИ - 201623 квітня 2016 року на базі Університету сучасних знань Товариства «Знання» України відбулось літературно-мистецьке свято за підсумками щорічного обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти». Обласний конкурс для учнів 1-11 класів від 2011 року на Київщині проводить Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», з метою формування творчої особистості, виховання в учнівської молоді інтересу до художнього слова, духовних надбань української та загальнолюдської культури.

У святі взяли участь учителі, письменники, журналісти, громадські діячі та вихованці Малої академії наук учнівської молоді.

Члени журі відзначили 54 учнів та їхніх вчителів.

  

Благодійний фонд «Богуслав» вже традиційно нагородив педагогів, які виховують своїх обдарованих вихованців поетичним Словом, подарував наставникам юних поетів-переможців комплект із двох книг: «Що треба знати кождому Українцеви?» Б. Заклинського та «Катехизм Українця ХХІ століття» В. Романенка та Г. Коваленка.

Поетичний конкурс «Зерна доброти» надихає найкращих учнів Київщини на творчість. Організатори заходу, педагогічні працівники Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», відзначають, що з кожним роком все більше з'являється поетичних творів, які присвячені рідному краю та вірять, що посіяні «зерна доброти» проростуть віршами, піснями і натхненною творчою працею в ім'я України.

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації вручив БФ «Богуслав» Подяку за значний внесок у справу виховання підростаючого покоління та за сприяння розвитку творчих особистостей.
Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua