Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 
Кожній долі зерна доброти
Зможуть у житті допомогти.
Зерна ці постійні і надійні,
Щоб добро світилось в Україні.
Тетяна Петровська

Проект «Талановите майбутнє»

«Зерна доброти - 2012»


Благодійний фонд «Богуслав» уже вдруге поспіль бере участь у підтримці районного конкурсу юних поетів «Зерна доброти». Цього року нагородження переможців відбулося саме в День рідної мови, 21 лютого. На свято, яке стало традиційним, зібралося понад двісті школярів та дорослих, закоханих у поезію. У залі Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-гімназія», де панувала тепла, дружня атмосфера, не було жодного вільного місця.

Серед великої кількості гостей, хоч свято збіглося в часі з іншою визначною подією – 80-річчям Київської області, було чимало знаних і шанованих у Києво-Святошинському районі й Україні особистостей.

Голова журі поетичного конкурсу - член Національної спілки письменників України, директор видавництва "Просвіта" Василь Клічак. Серед членів журі - Тетяна Петровська, педагог і поетеса, член НСПУ, заступник директора Київської обласної Малої академії наук учнівської молоді, засновник і головний організатор конкурсу; Надія Кир'ян, письменниця, лауреат літературної премії ім. Олени Пчілки, журналіст газети "Слово Просвіти"; Тетяна Кондратенко, журналіст, член Національної спілки журналістів України, головний редактор Всеукраїнської дитячої ігрової газети для саморозвитку дітей "Я сам (а)", а також поетеса, радіожурналіст, заслужений працівник культури України Наталка Бондарчук.Найщасливішими того дня були фіналісти та переможці – юні поети. Кожен з них, отримуючи диплом та подарунки, читав власного вірша.

Привітав учасників свята фольклорно-етнографічний гурт "Будимир", зустрінутий шаленими оплесками. На всіх присутніх наче повіяло весняним подихом, коли діти у старовинних народних строях зайшли до зали з "Кривим танцем", співаючи веснянку.

Письменники – майстри слова – прочитали свої твори поетам-початківцям. Вони відзначили, що важливо вчасно розгледіти той чи інший талант у дитині, адже всі діти талановиті. Присутнім у залі вчителям, які пробуджують і розвивають природні здібності своїх учнів, допомагаючи їм знайти себе саме в поезії, було вручено подяки.

Приємною новиною для учасників конкурсу стало повідомлення про те, що цього року Мала академія наук учнівської молоді започаткувала обласний конкурс "Зерна доброти". Тож переможці районного конкурсу - учні, які посіли перші місця, представлятимуть свої роботи на обласному етапі.

БФ «Богуслав» привітав усіх учасників конкурсу та висловив щиру вдячність його організаторам, а також учителям, які навчають дітей ще змалечку любити та шанувати рідну мову. Фондом було виділено кошти для нагородження трьох переможців серед наймолодшої категорії річною передплатою на газету «Я сам(а)».

Дуже добре, що є у нас чуйні, дбайливі педагоги, які намагаються не загубити "зерно доброти" в дітях. Вони виховують ніжну дитячу душу поетикою Високого Слова.


Літературно-мистецьке свято до Дня поезії


17 березня 2012 року в Київському Національному музеї літератури України відбулося літературно – мистецьке свято та нагородження переможців Першого обласного поетичного конкурсу серед учнівської молоді «Зерна доброти».

Конкурс проводився головним управлінням освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді». На розгляд журі з навчальних закладів Київської області надійшло понад півтисячі творів учнів віком від 7 до 16 років. Визначено 57 переможців і фіналістів конкурсу. Усі вони за успіхи у літературній творчості отримали нагороди і подарунки.

Очолив поважне журі Василашко В.Ф. – відомий письменник, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, заслужений журналіст України, учений секретар правління Товариства «Знання» України.

Під бурхливі оплески присутніх у залі юні переможці читали свої вірші. З ними своїми кращими віршами поділилися видатні поети Київщини, члени Національної спілки письменників України Надія Кир'ян, Григорій Іваненко, Любов Завіщана, Ігор Годенков та Юрій Тітов, який всім переможцям подарував примірники своїх творів. Уривки з віршів Ю. Тітова звучали впродовж усього свята.

Прикрасив свято народний хор імені Віталія Лисенка під керівництвом заслуженого працівника культури України І.В. Якубовської.

Тетяна Петровська, заступник директора Малої академії наук учнівської молоді, відмінник освіти України, лауреат літературної премії «Гілка золотого каштана», власне, засновниця конкурсу, запросила на свято Благодійний фонд «Богуслав», який всю свою діяльність спрямовує на відродження духовності в Україні. А духовне становлення підростаючого покоління вважає вкрай актуальним у наш складний час, коли моральність і духовність стоять далеко не на першому місці серед життєвих цінностей.

Тому з великою повагою та вдячністю благодійний фонд «Богуслав» подарував усім педагогам талановитих дітей ювілейні видання творів М.Гоголя. Тільки закохані у поетичну мову наставники, можуть допомагати своїм обдарованим вихованцям творити художнє слово, нести радість, вчити добру...

Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua