Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

Фестиваль творчості «Україно моя»


Те, що люди з особливими потребами можуть жити повноцінним та яскравим життям, довели сто двадцять молодих людей з функціональними обмеженнями, які взяли участь у Київському міському фестивалі «Україно моя». Вони не лише представили свої творчі роботи, а й грали, співали й танцювали на великій сцені.

Фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами «Україно моя», присвячений 21-й річниці Незалежності України, проводився в приміщенні Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Благодійний фонд «Богуслав» гідно представив на фестивалі таланти своїх підопічних з громадської організації інвалідів «Першоцвіт» Богуславського району Київської області. До участі у конкурсній програмі були залучені найкращі художні вироби Олександра Баринова та Надії Гаркавенко.

Члени журі ознайомилися з творчістю учасників під час виставки робіт (а їх було понад 200) у фойє театру та під час конкурсних виступів у номінаціях з вокального, естрадно-інструментального жанрів, образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва.

Вироби молодих талантів з Богуслава високо оцінило журі. Олександр Баринов та Надія Гаркавенко (до речі, у обох - ДЦП) вибороли призові місця в категорії декоративно–прикладного мистецтва та отримали нагороди і почесні призи. Дивлячись на їхні роботи, справді дивуєшся не лише талантом, а й мужністю молодих майстрів. Надія навчилася створювати справжні бісерні дива, а Сашко - єдиний представив на конкурс вироби з дерева.

Але справжнім подарунком, який дістався всім присутнім на заключному гала-концерті, був виступ чарівної вокалістки з проникливим співом Іларії. Молода співачка втратила зір ще в дитинстві, але це не завадило їй розвивати свій талант. Її досягнення – гідний приклад для наслідування.

І хоча найкращі роботи творчих особистостей відзначено нагородами, місця, призи – все це умовності, головне – талант. Адже, як наголосила голова журі Алла Шлапак, кожний учасник фестивалю - безсумнівний переможець.

БФ «Богуслав» також відзначив кращі роботи молодих художників та нагородив подарунками Боженко Тетяну, Антонюка Владислава та одну з наймолодших учасниць фестивалю Олійник Уляну.

Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua