Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

Конкурс молодих художників «Кришталева палітра - 2012»


БФ «Богуслав» підтримав проведення підсумкової виставки робіт Конкурсу молодих художників «Кришталева палітра - 2012», заснованого інтернет-порталом «Мистецтво в Україні».

Конкурс «Кришталева палітра» - не тільки визначна подія в українському арт-просторі, а й своєрідний популяризатор творчості молодих талановитих українських художників. Адже на сьогодні, це - єдиний в Україні проект, де художники віком від 16 до 30 років мають можливість продемонструвати широкому загалу свою творчість та познайомитись з роботами своїх колег.

У порівнянні з минулорічним Конкурсом, у 2012 році майже втричі зросла кількість учасників: до участі в конкурсі допущено 355 робіт 136 молодих авторів з усіх регіонів України. У відкритому он-лайн голосуванні взяли участь понад 11тисяч відвідувачів сайту «Мистецтво в Україні». За результатами он-лайн голосування по 5 відібраних робіт у кожній номінації представляються на виставку для подальшої участі в боротьбі за головний приз.

Головний приз Конкурсу - Кришталева палітра, виготовлена з кришталю вищої якості. Переможці Конкурсу отримують також невелику грошову винагороду та Диплом Конкурсу.

Арт-центр Якова Гретера з 6 по 20 грудня 2012 року надав можливість презентувати художні роботи талановитих митців.

Благодійний фонд «Богуслав» вирішив за волю і прагнення до перемоги відзначити унікального автора, чиї роботи приймали участь у конкурсі два роки поспіль. Це - Яремчук Тетяна - дівчина з м. Києва з діагнозом ДЦП, яка працює над своїми картинами, лежачи на боці, згорнувшись клубочком, з валиком під головою. "Замисліться, - говорить Тетяна, - коли я працюю, лежачи на боці, у мене зовсім інший ракурс - з боку. І це моя фішка". Яремчук Таня - учасниця різних виставок і конкурсів, студентка «Коледжу театру і кіно».

БФ «Богуслав» і портал «Мистецтво в Україні» домовились і надалі співпрацювати з метою розвитку молодих талантів сучасного українського художнього мистецтва.25 грудня 2012 року відбулося знайомство з юною художницею Тетяною Яремчук. Діагноз ДЦП не завадив їй закінчити коледж та втілювати в життя свої мрії. Вона малює чудові картини олівцями, лежачи на боку, фіксуючи руку на тканині штанів, щоб уникнути хаотичних рухів. Новорічний подарунок та грошова премія від Благодійного фонду «Богуслав» за участь у Конкурсі молодих художників «Кришталева палітра 2012» стали приємною несподіванкою для Танюши та її мами. Михайло Миколайович Калінчук, член оргкомітету конкурсу молодих художників, вручив Танюші Диплом за працьовитість, завзятість та прагнення до перемоги.
www.artes.in.ua (Репортаж з виставки фіналістів конкурсу "Кришталева палітра 2012")

Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua