Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

Конкурс молодих художників «Кришталева палітра - 2014»


БФ «Богуслав» і цього року підтримав проведення підсумкової виставки робіт молодих українських художників – фіналістів Всеукраїнського Конкурсу на кращу роботу «Кришталева палітра - 2014», заснованого інтернет-порталом «Мистецтво в Україні».

Заключне засідання Оргкомітету Конкурсу по підведенню підсумків відбулося 16 грудня 2014 року в Музеї гетьманства (ст. м. Контрактова площа).

За предмет Головного призу конкурсу обрано один з основних, для художника, інструментів діяльності та один із символів творчості – палітру. Виготовляється Кришталева Палітра в творчій виробничій майстерні Заслуженого художника України, члена Національної Спілки художників України В'ячеслава Дудіна з кришталю найвищої якості.

За весь період проведення конкурсу на розгляд Оргкомітету надійшло понад 1450 робіт від більше як 600 авторів з різних регіонів України.

Усі роботи, що проходили до третього, заключного етапу конкурсів та представлялись на підсумкових виставках, оцінювались професійним журі до участі в якому запрошувались відомі українські художники, мистецтвознавці, галеристи, представники громадськості.

Благодійний фонд «Богуслав» цього року обрав, як найкращу, роботу
Прокопенко Юлії (м. Київ)
«З вірою в серці».

Прокопенко Юлія,
1991 р.н., м. Київ,
студентка НАОМА
(ф-т образотворчого мистецтва,
спеціалізація ''Живопис'').

На закритті підсумкової виставки конкурсних робіт Юлію Прокопенко нагороджено Дипломом та подарунком від Голови Правління БФ «Богуслав».Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua