Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

Міжнародний фестиваль - конкурс юних музикантів «Акорди Хортиці» - 2012


6 грудня 2012 року у Великій залі Національної музичної академії України відбувся гала-концерт Лауреатів конкурсу «Акорди Хортиці» та Конкурсу пам'яті П.І. Чайковського у супроводі Національного ансамблю «Київська Камерата» під керуванням Вячеслава Реді. Гала - концерт, присвячений 100-річчю Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського, проведено за ініціативою відомої скрипальки, Заслуженої артистки України Богдани Півненко - авторки проекту підтримки розвитку дитячої музичної творчості.

Дитяча музична творчість є одним із найскладніших та найтриваліших процесів становлення особистості. Відтак, музичний конкурс для юного учасника часто визначає його подальшу мистецьку долю. Понад 7 тисяч юних музикантів від 7 до 17 років з України, Білорусі, Росії, Німеччини, Австрії, Сербії, Китаю, Південної Кореї, США взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», який з 2001 року проходить у Запоріжжі.

Це - один з найпрестижніших конкурсів дитячої творчості в Україні, адже до складу його журі за ці роки входили провідні українські та закордонні композитори й музиканти: Мирослав Скорик (Україна), Валерій Козлов (Україна), Валерій Алтухов (Україна), Ольга Рівняк (Україна), Андрій Ільків (Україна), Олександр Мндоянц (Росія), Андрій Сікорський (Білорусь), Володимир Зубицький (Італія), Станіслав Божич (Сербія), Андрій Желтоног (Японія), Конні Фортунато (США ) та багато інших видатних виконавців сучасності.

6 грудня на гала-концерті лауреатів фестивалю-конкурсу «Акорди Хортиці» дебютували 12 дітей віком від 9 до 15 років, які вже відзначені нагородами багатьох музичних конкурсів. Кожний з юних обдарувань мав можливість виступити з оркестром на великій київській сцені та отримати унікальний досвід співпраці з професійними оркестрантами.

Діти грали настільки талановито, що оплески присутніх у залі не вщухали після кожного виступу. Юні таланти не лише подарували свою майстерність слухачам, які отримали величезне задоволення, а й вписали власну яскраву сторінку в розвиток українського класичного академічного мистецтва.

Фантастично завершила концерт сама ідейна вдохновителька цього дитячого творчого свята Богдана Півненко, виконавши твір українського композитора Володимира Зубицького «Besame mucho». Це було неперевершено!

Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, адже дітям, тим паче - з провінції, важливо відчути, що їхні зусилля, виснажлива праця, натхнення, мистецький пошук оцінені, як глядачами, так і професійними музикантами. Тому з величезною радістю працівники БФ «Богуслав» привітали талановитих юних музикантів на сцені Національної музичної академії України та вручили їм цінні подарунки.Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua