Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «Талановите майбутнє»

Міжнародний фестиваль - конкурс юних музикантів «Акорди Хортиці» - 2013


7 листопада 2013 року за сприяння Благодійного фонду «Богуслав» у Великій залі Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського відбувся гала-концерт лауреатів Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького мистецтва «Акорди Хортиці». Концерт пройшов під гаслом Міжнародного музичного гранд-фестивалю «VIVAT ACADEMIA», присвяченому 100-річчю з Дня її заснування.

— Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, — вважає організатор концерту, відома скрипалька, заслужена артистка України Богдана ПІВНЕНКО. — Понад сім тисяч юних музикантів віком від 7 до 17 років із Білорусі, Росії, Німеччини, Сербії, Китаю, Південної Кореї, США та України взяли участь у форумі «Акорди Хортиці». Цей захід відбувається з 2001 р. у Запоріжжі та є одним із найпрестижніших конкурсів дитячої творчості в Україні. «Акорди Хортиці» я організовую вдруге. Форум покликаний дати можливість юному музикантові відчути потребу власного самовдосконалення, стати впевненішим на великій сцені, одержати досвід співпраці з професійним оркестром. Важливо, щоб музикант не лише змагався на сцені у відкритому конкурсі й був поцінований, а й міг свою майстерність дарувати людям.

Цього року на гала-концерті лауреатів дебютували дев'ять переможців конкурсу. Владислав Кузнєцов, Аня Пастушенко, Марія Савельєва, Рузана Мелікян, Олексій Канке, Володимир Заціха, Олена Рожествена, Дар'я та Валентина Рахманіни виступили у супроводі Національного ансамблю солістів «Київська камерата» (художній керівник і головний диригент Валерій Матюхін). Юні таланти були нагороджені бурхливими оплесками зали та вигуками «Браво».

Першокурсник композиторського факультету Національної музичної академії Владислав Кузнєцов (клас професора Ковалінаса М.А.) за фантастично короткий термін у півтора тижня спеціально до гала-концерту написав твір для фортепіано та струнного оркестру «Інтерлюдія». Твір молодого обдарування викликав гучні оплески слухачів та неймовірні емоції світлої радості...

Апофеозом концерту став виступ "живої легенди" української академічної музики – видатного композитора, диригента, піаніста та педагога Мирослава Скорика. Він подарував слухачам свої джазові композиції у супроводі «Київської камерати».

Для юних митців було честю виступати на одній сцені з таким великим маестро. А попереду у них – роки становлення, наполегливої праці, злетів і творчих здобутків!
Перейти на головну сторінку проекта «Талановите майбутнє»

 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua