Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фондуПроект «Талановите майбутнє»

«Поет у колясці»


Наступний напрямок роботи Благодійного фонду — надання допомоги талановитій творчій молоді, студентам, учням.

Започаткував цей напрямок проект «Поет у колясці». Благодійний фонд здійснює благодійну допомогу молодому талановитому поету Юрію Тітову, члену Національної спілки письменників України. Поет, освячений Божою Любов’ю. Він є Кавалером ордена преподобного Іллі Муромця, лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних премій і фестивалів, автором книжок поезій: «Вічний шлях» (1997), «Обличчям до небес» (1999), «Під вічним горінням свічі» (2001), «Моя душа не може не співати», «У Святім ореолі» (2007), «Зачароване диво» (2010), книжок для дітей: «Наш край» (2010), «Бігла стежечка до лісу» (2010), «Я за Вас помолюся...» (2012).

За свій невеликий, але дуже тернистий шлях автор встиг принести в нашу літературу чималий доробок власних творів. Пісенні за звучанням, його вірші були покладені на музику багатьма композиторами і заспівані прекрасними співаками України.

Під впливом Господньої Благодаті душа поета летить на міцних крилах поезії та пісні.

 
«Для мене поезія – це сповідь душі. В ній я можу про свої хвилювання і радощі розповісти з величезною відвертістю. Я ніколи не признаю в її словах фальші, неправди, слабкості. Поезія повинна бути чистою, як сльози, якими плаче людське серце».
 Юрій Тітов

Нові вірші:

Надо жить

Слова

Монолог

Зоряне насіння

Безцінна нитка Божих проведінь

За все відповідати доведеться

Не допусти

Усе гаразд...

Моя ти весно

* * *

Сьогодні

В собі надію збережи

Великодній мотив

Покаяння слова молитовні

Продление

Щоб написалося, Щоб вийшло...

Ушедшие

Пам'ятаймо

Як добре

Я – Україна!

Безсмертні символи Майдану

Імення Боже сяє у думках

Побожності хвилини

Новоріччя святістю зійде

Нота

Торкає небо віри білий птах

«До Криму»

«Радіти крізь сум»

«Ми – українці»

«Холоди»

«Безіменні могили»

«Запам'ятай цю осінь»

«Без назви»

«Повертайся живим!»

«Господи! Спини усі гріхи»

«Правда»

«Крокують наші батальйони»

«Мова миру»


«Майдан у серці поета»

Події, що відбулися на Майдані у Києві на початку 2014 року, не залишили байдужим поета і болісно відгукнулися в його серці. Незламний духом патріот, Юрій живим словом доніс свій біль за рідну Україну, за життя кожної людини. Детальніше...

24 квітня 2014 р. БФ «Богуслав» взяв участь у творчій зустрічі поета Ю. Тітова з учнями Фінансового ліцею. Захід під назвою «Над висотою Божого горіння» відбувся в бібліотеці Дружби народів.

Поезія Юрія прозвучала у виконанні учнів ліцею, а пісні на його вірші задушевно виконала заслужена артистка України Світлана Мирвода. На творчому вечорі також виступили поети Лариса Петрова і Владлен Ковтун, представники Українського радіо – журналісти Леся Самійленко та Олена Трофимович.


Поет в колясці

Сиджу в колясці, так собі сиджу.
Проходять люди, поглядають косо.
А що я їм у відповідь скажу?
Для них мій голос зовсім безголосий.
Усі здорові, ну а я — такий.
Інакше жити між людей не можу.
Але мій дух незламний і палкий —
У ньому сила невичерпна, Божа.
Ніхто не знає, що в моїй душі.
Ідуть, минають, поглядають косо.
Не доброту від вас я залишив,
А біль, який зневірою голосить.
Хтось кине гривню, щоби я не вмер.
А хтось копійку тицьне мені в зуби.
Такий народець «добрий» є тепер:
Не дасть померти, але словом згубить.
Та я із тих, що гніву не несуть,
Навіть тоді, коли життя не вдасться.
І попри всю зухвалу мою суть,
Пишу відверто: «Я — поет в колясці!»

 1. Ганна Чубач про поезію Юрія Тітова

 2. Поезія Юрія Тітова

 3. Пісні на слова Юрія Тітова

 4. Запис радіопередачі «Обличчям до людей», Радіо «Голос Києва» 26 травня 2010 року

 5. Свято сучасної поезії у Вознесенській гімназії 30 вересня 2013 року


Шанувальники поезії відвідали презентацію нової поетичної збірки Юрія Тітова «Я за Вас помолюся…» У літературно-мистецькому вечері взяли участь Народні та Заслужені артисти України, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Палкі, пристрасні поетичні рядки чергувалися з романтичними піснями, щирі привітання та вдячні промови створювали атмосферу доброзичливості, любові та пошани.Кажуть, що поезія – це голос істини, голос правди. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об'єднати людство. Поезія пробуджує у нашій підсвідомості таємні струни, які змушують нас замислитися, плакати, чи радіти. Думаю, що поезія – це спів душі. Тому так легко поєднуються поезія та музика у пісні. (http://www.poet.kiev.ua/music.html)

Тільки поет може прирівняти вихід у світ поетичної збірки до народження дитина. «Це моя книжкова дитина», - каже Юрій. Не кожний рік ми народжуємо дітей. А у Юрія - це дев'ята книжка.


              Натхнення Тобі, Юрію!
 Пиши,
     твори,
          пробуджуй нас,
              змушуй переживати та
                     злітати на поетичні вершини.

У серпні 2012 року за повної підтримки Благодійного фонду «Богуслав» вийшла з друку дев'ята збірка поезії Юрія Тітова «Я за Вас помолюся…»


Це щира сповідь поета перед людьми і собою про найдорожче: про Бога, Україну, матір. Це глибокі роздуми молодої, не за віком зрілої людини про гірке минуле, тяжке сучасне та пророче майбутнє Батьківщини. Закоханий у життя поет пильно вдивляється у навколишній світ, відкритою душею вбирає його багатобарвність, щоб тонко і яскраво передати красу землі і людини, красу почуття і слова. Сильний, не скорений духом, він пише вірші, сповнені любові, добра, милосердя. Пише для нас, щоб душі наші ставали чистішими, серця добрішими, помисли світлішими. Поет закликає цінувати кожну мить життя, наповнюючи його високим змістом, прокладати дорогу до Істини, Добра, Справедливості.


"Він прийшов у цей світ, до нестями закоханим в нього",
газета «Молодь України», 26.10.2012, № 76-77


12 Травня 2011 року на засіданні Колегії Державного Комітету Телебачення та Радіомовлення Юрію Тітову вручили подяку Прем'єр-міністра України Миколи Азарова за літературні твори для дітей та юнацтва, що сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовності та любові до Батьківщини.У Січні 2011 року БФ «Богуслав» ініціював надання благодійної допомоги Юрію Тітову, звернувшись з проханням до Генерального директора Державного підприємства «АНТОНОВ» Короля В.М. Розглянувши наше звернення, керівництво підприємства дало згоду надати благодійну допомогу молодому талановитому поету в розмірі 10 000,00 грн. для покращення матеріальних умов.

Висловлюємо щиру вдячність Генеральному директору Державного підприємства «АНТОНОВ» Королю В.М за благодійну допомогу Юрію Тітову.

31 травня 2010 року в Київському міському Будинку вчителя відбувся творчий вечір молодого талановитого поета Юрія Тітова, на якому презентувалася нова поетична збірка «Зачароване диво» (фотографії...)

У березні 2010 року за повної підтримки Благодійного Фонду вийшла з друку збірка поезії Юрія Тітова «Зачароване диво».


 

 

Моя нова книга лірики "Зачароване диво" створена під великим впливом Божої Любові. У ній майже немає мінору, а біль за рідну Україну, виключно світлий та освячений променем долання усіх негод.

Свій творчий доробок я уклінно й щиро присвятив жінці-матері Марії Минівні Романенко, яка дарувала світові доброго, вірного Богові та людям сина. Тему жінки — берегині нашого Роду ніколи не зможе обійти моя любляча душа. Доземно вклоняюсь благословенному осередку доброти та людяності Благодійному фондові «Богуслав» за надійну підтримку.

Любов до Бога, патріотичні настрої, шана відомим велетам нашого народу, оспівування краси природи отчого краю, ніжне кохання… Отакі проникливі мотиви складають моє нове творіння. Окремими двома розділами до книги увійшли вірші, написані російською мовою, де також панує Любов до всього сущого.

Тож хай надасть кожному читачеві безмірної наснаги моє «Зачароване диво».

Юрій Тітов

У листопаді 2009 року за ініціативи та фінансової підтримки Благодійного фонду «Богуслав» був створений Інтернет сайт поета Юрія Тітова. Запрошуємо Вас відвідати сторінки сайту — www.poet.kiev.ua, де Ви будете мати можливість познайомитися з новими поетичними творами, прослухати фрагменти радіопередач та переглянути відеозаписи творчих вечорів Юрія Тітова.

У грудні 2009 року Благодійний фонд зробив новорічний подарунок молодому талановитому поету Юрію Тітову — оплатив перевидання збірки віршів «У святім ореолі» накладом 1000 екземплярів.

 

Юрій Тітов сповнений творчих планів:

 • Організація творчих вечорів;
 • Випуск нової збірки віршів;
 • Випуск дисків із записами пісень, написаними на слова Юрія Тітова.

 

Любові мить
Слова Юрія Тітова
Музика Станіслави Лясоти
Виконує заслужена артистка України Світлана МирводаБлагодійний фонд закликає всіх небайдужих допомогти молодому поету в його творчих задумах.

Кошти просимо перераховувати на розрахунковий рахунок Благодійного фонду з поміткою «Благодійна допомога для Юрія Тітова».


Перейти на головну сторінку проекту «Талановите майбутнє»

 

  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua