Благодійний концерт в Українському домі

3 грудня 2012 року з нагоди Міжнародного дня інвалідів у Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім” за сприяння Благодійного фонду «Богуслав» відбувся святковий концерт за участю зірок української естради.

За традицією, в цей день вся світова спільнота відзначає проголошений у 1992 році рішенням Генеральної Асамблеї ООН Міжнародний день інвалідів.

Загальнодержавні урочистості в ознаменування Дня інвалідів в Україні у цьому році відкрив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. У заходах також взяли участь представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, центральних органів виконавчої влади, громадських організацій інвалідів та ветеранів, кияни та гості столиці. Під час загальнодержавних заходів Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко підписав меморандум про взаєморозуміння між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Дитячим фондом ООН, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнським громадським соціально-політичним об’єднанням «Національна Асамблея інвалідів України».

Гідним підсумком цієї ювілейної події стала концертна програма, в якій були представлені унікальні виступи не тільки естрадних «зірок», але й дітей, молоді та людей старшого покоління з так званими обмеженими, але одночасно такими безмежними, можливостями.

Благодійний фонд «Богуслав» запросив виступити на сцені Українського дому народних артистів України – вокальний квартет «Гетьман», заслужену артистку України Світлану Мирводу, популярну молоду співачку Ілларію та трикратну чемпіонку світу, абсолютну чемпіонку Європи з танців на візках Ілону Слуговіну.

Світлана Мирвода, володарка Гран-прі міжнародного фестивалю «Світ музики» в Італії, подарувала присутнім пісню «Любові мить» на слова відомого київського поета, члена Національної спілки письменників України, Юрія Тітова. Юрій – інвалід з дитинства, який свої поезії набирає кінчиком носа на клавіатурі комп’ютера. Він є кавалером ордена преподобного Іллі Муромця, автором дев’яти книжок, а понад 150 його віршів покладено на музику. Світлана Мирвода – одна з виконавиць пісень Юрія Тітова, – зачарувала слухачів своїм срібним голосом від чистих джерел. Вона завжди готова підтримати своїм променистим талантом людей, які цього потребують, даруючи їм радість і надію.

Наступна учасниця концерту підкорила не тільки глядачів у концертній залі, а й світ, здобувши для України десятки нагород. До інвалідного візка Ілона Слуговіна прикута змалку. Вона не ходить, але танцює на візку, даруючи свою неповторну харизму оточуючим. Ілона та її партнер по танцях Валерій Бевзюк виконали на сцені хореографічну композицію «Чарівний сон».

Елегантна Ілларія презентувала слухачам авторську пісню під назвою «Падай». У благодійних концертах вона бере участь не вперше. Згадаймо хоча б її виступ на заключному гала-концерті Київського міського фестивалю творчості «Україно моя» для дітей з особливими потребами. Молода співачка втратила зір ще в дитинстві, але це не завадило їй розвити свій талант. Її проникливий спів не залишає жодного байдужим.

Неперевершеним заключним акордом святкового концерту став виступ народних артистів України з популярного вокального чоловічого квартету «Гетьман». Колектив, якому підкорялися сцени Кайзерівського палацу у Відні та Палацу Конгресу в Парижі, подарував присутнім справжнє свято радості, краси та насолоди. Виступ цього неординарного квартету, вшанованого багатьма нагородами не тільки України, а й інших держав світу, залишив незабутнє враження та зарядив присутніх у залі своєю невичерпною енергією.

БФ «Богуслав» щиро вдячний талановитим артистам за виступ у благодійному концерті для найнезахищеніших верств населення — інвалідів. А їх сьогодні в Україні налічується понад 2,7 млн., що більше 6 відсотків від усього населення країни.

«Богуслав» не міг не використати ще одну можливість бути корисним людям, які потребують особливої уваги, людям з особливими потребами.

boguslav

Related Posts

Допомога Всеукраїнському православному педагогічному товариству

Виставка «Гоголівська містерія»

Світочі християнської віри

Постичь тайну Иова

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.